bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Запрошуємо на онлайн тренінг «Інституційний розвиток для ОГС»

Міжнародна благодійна організація «Екологія - Право - Людина» (ЕПЛ) запрошує на онлайн тренінг «Інституційний розвиток для ОГС». Мета заходу - підвищити рівень знань, вмінь та навичок в рамках інституційної складової діяльності українських організацій громадянського суспільства.

Коли?

14 грудня (понеділок). З 10-00 до 19-00

Де і як?

Захід відбуватиметься онлайн на платформі Zoom. Для участі у тренінгу потрібно попередньо зареєструватися і пройти невелике опитування за посиланням: https://bit.ly/2I8I5aq. На вказану Вами електронну адресу ми надішлемо посилання для участі в тренінгу. Відповіді на анкету просимо надсилати до 15:00 13 грудня.

Тематика, спікери:

- Стратегічне планування: форми, різновиди (Ганна Хомечко, директор з розвитку ЕПЛ);

- Практичне завдання з формулювання outcome, output, indicators  у стратегічному плані, проєктних заявках (Ганна Хомечко);

- Оперативне планування та його зв’язок зі стратегічним. Внутрішня книга політик та положень: структура організації, положення про правління, наглядову раду (Олена Кравченко, виконавчий директор ЕПЛ);

- Внутрішня книга політик та положень. Частина 1: політика закупівель (Олена Кравченко);

- Внутрішня книга політик та положень. Частина 2: антикорупційна політика (Олена Кравченко);

- Фінансова політика та бухгалтерський облік ОГС (Олена Кравченко);

- Відкритті данні та реєстри як інструмент природоохоронця (Петро Тєстов);

- Фінансова політика: досвід США, України. Краудфандінг (Лорі Медокс, фінансовий директор Всесвітнього альянсу з екологічного права; Софія Шутяк, провідний юрисконсульт ЕПЛ);

- Кібербезпека, сучасні принципи таргетингу в комунікаціях (Меггі Кінан, директор з розвитку Всесвітнього альянсу з екологічного права).

Мови:

Українська, англійська (з синхронним перекладом на українську)

Захід відбудеться в рамках проєкту «Зміцнення екологічної демократії в Україні», за фінансової підтримки Фонду демократії ООН (ФДООН)

Контакти

  • office@epl.org.ua
  •  epl.org.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.