bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Запрошуємо активних громадян на тренінг по створенню органів самоорганізації населення (ОСН)

ГО “РЕОМ” у співпраці з Центром розвитку міського середовища запрошує активних громадян з різних міст для участі у тренінгу на тему: “Практичні аспекти створення та діяльності органів самоорганізації населення”.

Захід проходитиме два дні з 12 по 13 грудня в місті Чугуїв Харківської області та спрямований на опанування такого інструменту місцевого самоврядування, як органи самоорганізації населення (ОСН): законодавчою базою, фінансовою звітністю, механізмом створення та принципами роботи, головними досягненнями за роки існування ОСН в Україні, умовами оподаткування, ризиками в роботі, зокрема, проблемами рейдерства, політичного впливу тощо.

Наші тренери:

  • Євген Лебедєв – голова ГО “Звіринецький сквер”, експерт Центру розвитку міського середовища з питань роботи з місцевими органами влади та створення ОСН.

  • Любов Лебедєва – спеціаліст фондового ринку, експерт з фінансових питань Центру розвитку міського середовища.

До участі запрошуємо активістів/ток, представників/ць громадських організацій, голів ОСББ, кандидатів/ток в депутати на місцевих виборах, а також всіх небайдужих громадян(-ок), які готові розпочати роботу зі створення ОСН у своїй громаді, які прагнуть її об’єднання та шукають можливості контролювати владу в своєму місті, впливати на її рішення, реалізовувати нові проекти у своїх громадах.

Участь безкоштовна. Учасникам тренінгу з інших міст забезпечується проживання у двомісних номерах та харчування. Квитки компенсуються в межах 600 грн (в обидва боки). Для участі у відборі зареєструйтесь, будь ласка, за посиланням до 20:00 7 грудня: https://forms.gle/8whiTSVXWw8hhfbq7

Кількість місць обмежена. Про результати відбору буде повідомлено не пізніше 8 грудня на електронну адресу кандидата/кандидатки.

За додатковими питаннями та коментарями, будь ласка, звертайтеся до координатора проекту пані Олени Стаднік за електронною адресою pogovorymo@gmail.com або за телефоном (067) 127 89 75.

Захід організовано за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини у партнерстві з німецькою організацією Media in Cooperation and Transition.

 ОСН

Контакти

  • Олена Стаднік 0671278975
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.