Програма Управління Неприбутковими Організаціями Українського Католицького Університету запрошує Вас на тренінг з «Розвитку ендовменту», що проводиться в рамках проекту «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності в Україні», який відбувається за участю Фундації імені князів-благодійників Острозьких та фінансової підтримки Фонду імені Ч.С.Мотта.
Тренінг відбудеться в суботу 22 травня 2010 року о 10:00 у приміщенні філософсько-богословського факультету УКУ за адресою: м. Львів, вул. Хуторівка, 35.
Проводитиме тренінг пан Руслан Краплич – директор Антикризової програми МФ «Відродження».
Місія Міжнародного фонду «Відродження» – фінансово та організаційно сприяти становленню відкритого, демократичного суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив.
Внесок на покриття витрат тренінгу складає: 30 грн. Просимо зголошуватися!
Контактна особа:
Олена Мишковська, керівник проекту у Львівській області.
Тел.: 066 766 00 58
Ел. пошта: [email protected]
Коментарі