bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Онлайн-тренінг «Трансформація конфліктів»

Онлайн-курс «Трансформація конфліктів» — це:

- міжнародний проєкт для українських змінотворців та мультиплікаторів, які працюють з групами,

- 5 досвідчених тренерів з України та Німеччини,

- 5 лекцій та воркшопів онлайн з домашніми завданнями та докладним фідбеком від тренерської команди,

- дві робочі групи (ранкова або вечірня за вибором).

Зміст курсу: теорія вивчення конфліктів, методи аналізу конфліктів, розробка проєктів на основі конфліктного аналізу, інституційний підхід до попередження конфліктів, комікс як метод опрацювання конфлікту тощо.

Для кого: активістів, представників українських громадських організацій, журналістів, директорів шкіл та позашкільних установ, вчителів історії та громадянської освіти, лідерів студентського самоврядування, молодіжних груп та представників національних громад і для інших осіб, які прагнуть отримати теоретичні та практичні знання про конфлікти.

Дати курсу: 26 листопада - 24 грудня. Вечірня група: щовівторка з 18:30 до 20:30 год. Ранкова група: щочетверга з 9:00 до 11:00 год.

Для участі: заповніть анкету за посиланням: https://forms.gle/ZjXjp2pXxwJeczqT6

Чекайте на відповідь 18 листопада. 

Участь безкоштовна! Учасники отримають сертифікат за умови відвідування щонайменше 4 занять та виконання всіх домашніх завдань. 

Проєкт реалізується у партнерстві з CRISP – Conflict Simulation for Peace (Берлін) за підтримки Konrad-Adenauer-Stiftung, Auslandsbüro Ukraine.

 

Контакти

  • tolerancespace@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.