bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Вебінар «Комунікаційна стратегія для культурних проєктів»

Запрошуємо 17-го листопада о 15:00 на вебінар у межах «Місяця підтримки культури» від Pro Bono Club Ukraine та Українського культурного фонду.
 
У програмі:
- Що таке комунікаційна стратегія і чому вона потрібна будь-якому проєкту?
- Базові інструменти й чому важливо не переоцінювати свої сили?
- Як, зрештою, зробити так, щоб вас почули?
 
Про спікерку:
Надія Рокитянська, арт-директорка комунікаційної групи PlusOne. Понад 6 років працює з візуальними комунікаціями, культурними та social impact проєктами. Спеціалізується на комплексних кампаніях: від позиціонування та комунікаційної стратегії до їхнього втілення у креативних продуктах. Серед улюблених клієнтів Promprylad.Renovation, International Committee of the Red Cross, BookForum, Державний історико-культурний заповідник Тустань та Український культурний фонд.
 
Реєстрація на вебінар за посиланням https://probono.org.ua/cultureweb

Місяць підтримки культури - це спільний освітній проєкт Pro Bono Club Ukraine та Українського культурного фонду, який має на меті допомогти потенційним заявникам УКФ покращити свої проєкти у сфері культури.
 
Протягом листопада ви можете отримати індивідуальні консультації від фахівців у сфері комунікацій, краудфандингу, діджиталізації та юриспруденції. А також відвідати інші освітні вебінари.
 
Про всі можливості за посиланням https://probono.org.ua/culturemonth

 

Контакти

  • team@probono.org.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.