bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Програма “Державотворець” 2020

Запрошуємо молодь стати учасником регіонального етапу програми особистісного та професійного розвитку «Державотворець»!

З метою активізації участі молоді в процесах реформування та творення держави Міністерство молоді та спорту України та Українська академія лідерства за підтримкипроєкту USAID “Підтримка організацій - лідерів у протидії корупції в Україні “ВзаємоДія” реалізовують регіональний етап програми особистісного та професійного розвитку молоді «Державотворець».

Метою програми є створення системи особистісного та професійного розвитку молоді в Україні віком від 18 до 25 років, розвиток відповідального лідерства та підвищення рівня громадянської активності молоді.

Зважаючи на погіршення епідеміологічної ситуації в країні, цьогоріч програма буде відбуватись  у період з 13 по 30 листопада 2020 року в онлайн-форматі.

Регіональний етап програми відбудеться у 7 містах (Львів, Тернопіль, Чернівці, Умань, Миколаїв, Маріуполь, Харків), а також у Сумах та Рівному відбудуться навчальні програми, організовані минулорічними випускниками з індивідуальною програмою.

Ця програма стала можливою завдяки підтримці американського народу через Агентство Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID). Зміст цієї програми є виключною відповідальністю організаторів і необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів.

Для того, щоб стати учасником регіонального етапу програми необхідно зареєструватись до 08 листопада 2020 року за посиланням: https://forms.gle/5zb89CM6E4bCz88r9 

Приєднуйтесь до нас в Фейсбуці: https://www.facebook.com/derzhavotvorets

Контакти

  • Оксана Циганок
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.