bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Вебінар для журналістів «Тарифи в енергетичному секторі»

Національна спілка журналістів України (НСЖУ), Міністерство енергетики України, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг та USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ) запрошують журналістів взяти участь у вебінарі «Тарифо- та ціноутворення в енергетичному секторі: доступ до інформації та об’єктивне висвітлення теми».  

Вебінар відбудеться 29 жовтня 2020 р. о 14:00 на платформі Zoom.

Cеред спікерів вебінару – членкиня НКРЕКП Ольга Бабій, експертка USAID Проєкту Енергетичної безпеки Надія Ярмоленко, експерт енергетичних ринків і житлово-комунального господарства Віктор Логацький, медіатренер, викладач кафедри журналістики Національного університету «Острозька академія» Віталій Голубєв.

Під час вебінару ви зможете дізнатися:

  • як формуються і від чого залежать тарифи та ціни у енергетичному секторі;
  • як держава сприяє конкуренції на енергетичних ринках;
  • яку інформацію можуть отримати журналісти у відкритому доступі;
  • на що варто звертати увагу під час аналізу статистичних даних;
  • чи можуть громадяни впливати на  тарифо- та ціноутворення у енергетичному секторі.

До участі запрошуємо журналістів загальноукраїнських та місцевих газет, онлайн-видань, телерадіокоманій, фрілансерів, блогерів, студентів журналістського та економічного профілю. Отримані знання та навички учасники вебінару зможуть використовувати в повсякденній редакційній практиці.

Участь у вебінарі безкоштовна.

Для реєстрації на вебінар заповніть, будь ласка, анкету за посиланнямhttps://forms.gle/sQL5uSzcodRaxHkb7

Детальна інформація з лінком і часом проведення вебінару буде відправлена зареєстрованим учасникам.

Вебінар проводиться в рамках освітньої ініціативи «Прозорість та технічна грамотність в енергетичній журналістиці», яку Національна спілка журналістів України реалізує в рамках грантової діяльності USAID Проєкту енергетичної безпеки. Метою ініціативи є забезпечення прозорості та технічної грамотності у висвітленні в медіа тем, пов’язаних з енергетичними реформами, та сприяння посиленню енергетичної безпеки України шляхом ефективної комунікації.

Контакти

  • (044) 234-52-09 (телефон)
  • spilka@nsju.org (е-mail)
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.