bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Вривайся в бізнес: набір на школу підприємництва для молоді «Start wow»

Вибираєш свій шлях в житті? Маєш безліч крутих ідей? Прагнеш працювати на себе та розвивати власну країну? Стартуй в підприємництво разом з нами! 

Центр “Ейдос” запускає інноваційну бізнес-школу для молоді від 18 до 25 років, яка прагне розвинути підприємницький потенціал та заснувати власний бізнес в Україні. Ти з нами? 

Школа триватиме з листопада по травень та поєднуватиме лекції, воркшопи, case-study, екскурсії на підприємства та консультації з успішними підприємцями. Заняття будуть проходити в онлайн-форматі один раз на тиждень. За сприятливих умов фінальний модуль буде проходити офлайн в Києві.  

В кінці програми учасники матимуть можливість представити свої WOW-ідеї на Pitching session та знайти підтримку для своїх проєктів. 

В програмі школи: 

  • лекції про генерацію ідей, бізнес-стратегії, побудову партнерств та багато іншого

  • воркшопи з бізнес-моделювання

  • навчання методом case-study

  • field-trips - екскурсії на успішні підприємства

  • консультації з успішними підприємцями

  • менторська підтримка

  • тестування бізнес-ідей

  • пітчинг ідей 

Ну що “на старт”?

Набір на школу проходить на конкурсній основі. Щоб позмагатись за місце на школі,  заповни форму на сторінці http://start-wow.com.ua та отримай відбіркове завдання. 

Виконай його та надішли до 3-го листопада включно на пошту office@cpsa.org.ua. До розгляду і оцінювання прийматимуться відповіді, як у текстовому оформленні, так і у форматі презентації. 

Навчання у школі зможуть пройти 50 учасників з усієї України. Протягом всіх 6-ти місяців навчання у школі безкоштовне. Ті, хто пройде конкурсний відбір, мають сплатити реєстраційний внесок у розмірі 500 гривень, який гарантуватиме участь в програмі та  сформує призовий фонд для учасників.

Читай детальніше на сторінці школи - http://start-wow.com.ua

Це твій Start wow! Долучайся до події FB та слідкуй за новинами https://www.facebook.com/events/665177110829992/ 

Проєкт здійснюється за підтримки Фонду Фрідріха Науманна За Свободу.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.