bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Вебінар «Альтернативна звітність до Комітетів ООН на прикладі КЛДЖ»

Вебінар «Альтернативна звітність до Комітетів ООН на прикладі Комітету ООН з ліквідації дискримінації щодо жінок»

Дата: 26 жовтня 2020 року

Час проведення: 16:00 – 18:00 (тривалість – 2 години)

Платформа: Zoom

Дедлайн для подачі заявок: 25 жовтня 2020 року (до 14:00)

 

Для кого цей вебінар?

Вебінар призначений для представників громадянського суспільства, які працюють з вразливими групами та бажають поглибити свої знання з правозахисної тематики й надалі використовувати їх для своєї адвокаційної роботи на міжнародному рівні. Програма вебінару розрахована на учасників з базовими знаннями механізмів та інструментів ООН з прав людини, а саме Конвенції ООН з ліквідації всіх форм дискримінції щодо жінок та відповідного договірного органу ООН. Участь у вебінарі відкрита для громадянських активістів з усіх регіонів України. 

 

Протягом вебінару Ви:

  • Отримаєте базові знання про систему ООН з прав людини: основні міжнародні договори та органи;
  • Зможете детальніше ознайомитися з роботою договірних органів ООН з прав людини та їх основними функціями, зокрема функцією звітування;
  • Дізнаєтесь про цикл звітності до Комітетів ООН на прикладі Комітету ООН з ліквідації дискримінації щодо жінок та роль громадянського суспільства в процесі звітування держави-учасниці Конвенції;
  • Отримаєте детальні керівництва з основних етапів підготовки та формальних вимог Комітету ООН з ліквідації дискримінації щодо жінок до альтернативних звітів.

 

Якщо ви зацікавленні взяти участь у вебінарі, будь ласка, заповніть онлайн заявку до 14:00, 25 жовтня 2020 року:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdqS7sYpIsflHVc1NrkVaU2vScw3U_MA97TlyFm8pd8JAtq_Q/viewform?usp=sf_link

Цей вебінар є першим з трьох вебінарів, які направлені на збільшення адвокаційної спроможності представників громадянського суспільства з просування проблем дискримінації відносно жінок через роботу з Комітетом ООН з ліквідації дискримінації щодо жінок в рамках процедури альтернативної звітності та розгляду індивідуальних скарг, які відбудуться:

28 жовтня 2020 року (о 10:00) – Альтернативна звітність до КЛДЖ: практика Республіки Молдова

31 жовтня 2020 року (о 10:00) – Досвід звернення зі скаргами до Комітетів ООН на прикладі КЛДЖ

 

Цей захід проходить в рамках стипендіальної програми ЄС для громадянського суспільства країн Східного партнерства, який фінансується ЄС через проєкт «Регіональний механізм підтримки громадянського суспільства країн Східного партнерства».

Контакти

  • leilazhdanova@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.