bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Онлайн майстерні з гендерного мейнстримінгу

Що? Онлайн-майстерня - це  місяць відкритих семінарів та тренінгів з тематики інтеграції гендерного підходу у  програми, бюджети та діяльність організацій. Мета - познайомити учасниць/учасників з практичними інструменти гендерного підходу та надати керівні принципи застосування підходу заснованого на прах людини та гендерній рівності

Для кого?  Для молодих дослідниць та дослідників, зокрема з числа представниць та представників громадських організацій, які займаються аналітичною діяльністю та  планують  підвищити свої знання у гендерній проблематиці та зацікавлені у подальшій співпраці у проведенні освітньої та дослідницької роботи.

Коли? Заходи майстерні відбуватимуться протягом листопада 2020 р. в онлайн режимі. Очікується, що учасниці/учасники відвідуватимуть 2-3 заходи на тиждень (за вибором відповідно до графіку). Тривалість кожної зустрічі 60-120 хв. Зверніть увагу, що участь у Майстерні можлива у форматі окремих заходів. 

Увага!  Учасниці/учасники, які візьмуть участь у більшості заходах та  успішно складуть тест будуть запрошені на тренінг для тренерів з гендерно орієнтованого бюджетування (ТоТ), який відбудеться у грудні 2020 р.

Як взяти участь? Для участі у Майстерні зацікавлені особи мають заповнити Форму реєстрації 

Контакти

  • З питаннями звертайтесь genderdesk.ua@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

Світлана Романцова   333 дні тому   #  

Не можу заповнити форму

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.