bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Онлайн-курс «Як врятуватися від інформаційних вірусів»

Вітаю! Мене звуть Оксана Мороз. Я засновниця волонтерської ініціативи з інформаційної гігієни “Як не стати овочем”.
 
Майже 20 років працювала на маніпуляторів. Серед моїх клієнтів були топ-політики та бізнесмени, знайомі кожному з вас.
В серпні 2019 я залишила цю сферу. Зараз вчу українців протистояти інформаційним вірусам - фейкам та маніпуляціям. Конвертую свої знання в розробку ефективних інструментів просвітництва.
Моя ціль - навчити 7 млн українців інформаційній гігієні до 2024 року. Написала дві книги “Нація овочів? Як інформація змінює мислення та поведінку українців” (2020, Yakaboo Publishing) та “Боротьба за правду. Як мій дядько переміг брехню” (2020, Yakaboo Publishing).
З 2015 року постійний запрошений спікер Києво-Могилянської бізнес школи.
 
В сучасному світі, ми є інформацією, яку споживаємо. Від того наскільки вона буде чистою від фейків та маніпуляцій, залежить коректність нашого вибору. Це стосується всього - від купівлі продуктів у супермаркеті до вибору Президента.

З початком ери соціальних мереж, маніпулювати стало легко. Кожен хто має кілька тисяч доларів може впливати на рішення значної групи людей. З кожним роком технології удосконалюються.
Більшість з нас виросли та виховувалися в аналогову еру. Нас ніхто не вчив як споживати інформацію у новій цифровій реальності. Цей курс - перший крок для виправлення ситуації. Він навчить вас базовій інформаційній гігієні.
 
В рамках нього ви дізнаєтеся:
 
 • - Про нову роль інформації в цифрову еру.
 • - Як функціонує індустрія створення інформаційних вірусів та як вона змінила та змінює українців.
 • - Чому інформаційна гігієна важлива для кожного та які наслідки її відсутності.
 • - ТБ: як працює та маніпулює.
 • - Онлайн-медіа: як працюють та маніпулюють.
 • - Facebook: як працює та маніпулює.
 • - YouTube: як працює та маніпулює.
 • - Telegram: як працює та маніпулює.
 • - Viber: як працює та маніпулює.
 • - Як щодня протидіяти інформаційним вірусам.
 
Все це простою мовою, на сучасних прикладах. Інформація буде зрозумілою та корисною для всіх вікових груп.
 
Курс складається з чотирьох лекцій, які проходять один раз на тиждень протягом листопада. Всього буде 4 лекції тривалістю до двох годин кожна. Навчання передбачає перегляд та аналіз фільмів.
Протягом навчального курсу буде функціонувати viber-чат в якому постійно можна буде ставити питання лектору. Також пройдуть два тестування.
 
Учасники курсу отримують спеціальну знижку на купівлю книги Оксани Мороз по інформаційній гігієні “Боротьба за правду. Як мій дядько переміг брехню” - https://bit.ly/3ijc8Zc
 
Щоб долучитися до тренінгу необхідно зареєструватись за посиланням та очікувати детальну інформацію на вашу електронну скриньку:
 
Посилання на подію: https://www.facebook.com/events/2778819432400678/
 
Захід організовано у співпраці Волонтерської ініціативи “Як не стати овочем”, БФ “Життєлюб” та ” БФ “Карітас-Київ” в межах проекту “Долаючи розломи в громадах”.

Контакти

 • ckyiv2019@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.