bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Навчання активних громадян прийомам психологічного балансу та самопідтримки

Центр гуманістичних технологій АХАЛАР представляє проєкт «Подолання  негативних наслідків кризи в Білоусі та Україні через навчання активних громадян прийомам психологічного балансу та самопідтримки», який реалізується за підтримки Фонду Домів прав людини (House to House). Партнери проекту: Грузинський Центр психо-соціальної та медичної реабілітації потерпілих від катувань (GEORGIAN CENTER FOR PSYCHO-SOCIAL AND MEDICAL   REHABILITATION OF TORTURE VICTIMS) та Освітній Дім Прав Людини в Чернігові.

 

Реалізація проєкту відбуватиметься у трьох напрямках: 

  1. Проведення групових онлайн медитацій

У програмі медитацій зможуть прийняти участь усі бажаючі активні громадяни. Основна мета занять – покращити навички учасників піклування про себе, навчити заспокоюватись, знаходити емоційну рівновагу у скрутних та кризових ситуаціях, знаходити ресурс для роботи та повсякденних справ. 

Блок медитацій буде проводитись 2 місяці. За цей час учасники матимуть змогу засвоїти практику медитації та зробити її звичною частиною повсякденного життя.

Тренери та ведучі: Юрій Трохименко (вечірні медитації), Вікторія Солоніцина (ранкові медитації).

  1. Онлайн консультації для учасників проєкту, що потребують допомоги у пошуку виходу зі складної психологічної життєвої ситуації. 

Зустрічі проводитимуться індивідуально, у платформі ZOOM або Skype. Запланована тривалість – одна година. Вся інформація, отримана від учасників є конфіденційною.

Консультаційний блок включає:

40 коучингових сесій – проводять коучі Центру АХАЛАР - Вікторія Солоніцина та Юрій Трохименко.

40 годин психотерапії – проводять психотерапевти Грузинського Центру психо-соціальної та медичної реабілітації потерпілих від катувань .

  1. Розробка та друк листівок та календарів із нагадуваннями про щоденні практики самодопомоги та підтримки. Календарі міститимуть корисні поради з практик mindfulness, що стануть доповненням до занять з медитації та допоможуть триматись в емоційному балансі протягом дня.

Організатор заходів – Центр АХАЛАР, ahalar@gmail.com, тел.: 0462 934444

Стежте за нашими наступними релізами - повідомимо інформацію про відбір учасників та подробиці проведення програми. Наша сторінка у мережі facebook: https://www.facebook.com/CenterAhalar/

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.