bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Онлайн-майстерня «Обговорення інструменту самооцінки молодіжної ради»

Як оцінити ефективність роботи молодіжної ради у ОТГ? Можна порахувати кількість засідань молодіжної ради та кількість рекомендацій до влади громади чи запитати у жителів громади, що вони знають про роботу молодіжної ради?

Насправді, все складніше, і вимірювання ефективності роботи ради – це складний комплексний процес, який потребує простого та зрозумілого інструменту. Хороші новини полягають у тому, що експерти ГО «Молодіжна Платформа» уже почали розробку такого інструменту, відповідаючи на питання якого Ви можете побачити, де Ваша рада ефективна і які зони розвитку вона ще може мати, де можливо вийти на новий рівень якості роботи.


Що таке «інструмент самооцінки»? Це файл у форматі Excel, який розбитий на великі організаційні блоки (програмна робота, адміністративна робота тощо). Кожен блок має певні параметри роботи, наприклад, проведення засідань ради, ведення соціальних сторінок ради і т.д. Кожен параметр має так звані «рівні розвитку»: початковий, розвинутий і відмінний. Кожен із рівнів є складнішим за попередній і вимагає від ради нових знань та якостей, щоб його досягнути. Так наприклад, на початковому рівні рада проводить засідання і веде протокол, а вже на розвинутому – знімає своє засідання онлайн і готує відразу рекомендації для органу місцевого самоврядування. Детальніше із чернеткою документу Ви можете ознайомитися за посиланням.

Для чого існує інструмент самооцінки? Для того, щоб молодіжні ради могли оцінити себе та стан свого розвитку, а також впливу на громаду. Дуже важливо, щоб вони могли також бачити нові можливі рівні їхнього подальшого розвитку. Куди їм варто рухатися і що для цього треба вивчити чи покращити.

Цей складний документ потребує обговорення широкого кола експертів. Запрошуємо членів молодіжних рад, молодіжних працівників, представників органів місцевого самоврядування долучитися до обговорення даного інструменту, що відбудеться у два етапи:

-       01 жовтня 2020 з 10.00 до 12.00

-       02 жовтня 2020 з 10.00 до 12.00

Для участі прохання зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/tZTRXDALQEAX2K3H8 до 21 вересня 2020 року,

Відповідь організаторів про результати відбору будуть надіслані на Вашу електронну пошту (вказану при реєстрації користувача) до 25 вересня 2020 року.

Захід відбувається у рамках проєкту «Маю думку: створення онлайн навчання для молодіжних рад»,який здійснюється за підтримки Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.