bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Стипендія Chevening на магістратуру

Chevening - це глобальна стипендіальна програма британського уряду, що надає фінансування на навчання на магістратурі у Великій Британії. Цьогорічний відбір вже відкрито!  Дедлайн - 3 листопада 2020 року.

Мрієте про навчання в Британії?

В Україні вже 30 років ці мрії здійснює Chevening, глобальна стипендіальна програма британського уряду, завдяки якій більше 400 амбітних українців (і більше ніж 50.000 стипендіатів по всьому світу) вже отримали освіту в британських університетах.

Стипендія Chevening покриває навчання переважно на однорічних магістерських програмах в Великій Британії, а також проживання, переліт, та витрати на візу. Після завершення навчання стипендіати/ки зобов’язані повернутись до Україні щонайменше на 2 роки.

До участі запрошуються представники і представниці будь-яких спеціальностей. Вік кандидатів не обмежується.

Що потрібно, щоб стати стипендіатом/стипендіаткою?

-       Демонструвати лідерські якості

-       Мати 2 роки досвіду роботи

-       Вільно спілкуватись англійською мовою

-       Успішно пройти відбір на стипендію та вступити на навчання в університеті в Великій Британії

Вичерпна інформація про програму і процес подачі документів знаходиться на ресурсі https://www.chevening.org/. Вікно для подачі документів у 2020 році відкрите з 3 вересня до 3 листопада.

Більше про програму і стипендіатів Chevening в Україні на сторінці Посольства Британії в Україні https://www.facebook.com/ukinukraine/

Контакти

  • https://www.chevening.org/.
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.