bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг по створенню органів самоорганізації населення (ОСН)

ГО «РЕОМ» у співпраці з Центром розвитку міського середовища запрошує активних громадян з різних міст для участі у тренінгу на тему: «Практичні аспекти створення та діяльності органів самоорганізації населення».

Захід проходитиме два дні з 2 по 3 жовтня в Одесі та спрямований на опанування такого інструменту місцевого самоврядування, як органи самоорганізації населення (ОСН): законодавчою базою, фінансовою звітністю, механізмом створення та принципами роботи, головними досягненнями за роки існування ОСН в Україні, умовам оподаткування, ризиками в роботі, зокрема, проблемами рейдерства, політичного впливу тощо.

Наші тренери:

  • Євген Лебедєв – голова ГО “Звіринецький сквер”, експерт Центру розвитку міського середовища з питань роботи з місцевими органами влади та створення ОСН
  • Любов Лебедєва – спеціаліст фондового ринку, експерт з фінансових питань Центру розвитку міського середовища.

До участі запрошуємо активістів/ток, представників/ць громадських організацій, голів ОСББ, кандидатів/ток в депутати на місцевих виборах, а також всіх небайдужих громадян(-ок), які готові розпочати роботу зі створення ОСН у своїй громаді, які прагнуть її об’єднання та шукають можливості контролювати владу в своєму місті, впливати на її рішення, реалізовувати нові проекти у своїх громадах.

Участь безкоштовна. Учасникам тренінгу забезпечується проживання у двомісних номерах та харчування. Квитки компенсуються в межах 600 грн (в обидва боки). Для участі зареєструйтесь, будь ласка, за посиланням до 22:00 22 вересня: https://forms.gle/NHAWcTbAJcv33kvW9

Кількість місць обмежена. Про результати відбору буде повідомлено не пізніше 23 вересня на електронну адресу кандидата/кандидатки. За додатковими питаннями та коментарями будь ласка звертайтеся до координатора проекту пані Олени Стефурак за електронною адресою pogovorymo@gmail.com або за телефоном (067) 127 89 75.

Захід організовано за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини у партнерстві з німецькою організацією Media in Cooperation and Transition.

Контакти

  • Олена Стефурак 0671278975
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.