bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Вебінар «Measuring the space: how to analyse public spaces»

Публічний простір оточує нас практично всюди – на тротуарі, в парку, в громадському транспорті, на ринку, в музеї, в університетських аудиторіях і центрах сучасного мистецтва, в торгівельних центрах і в громадських приймальнях органів влади.

Але як зробити публічний простір комфортним і доступним всім групам користувачів? І в чому цей комфорт вимірюється? На ці та інші питання дасть відповідь Оксана Кушніренко під час вебінару: “Measuring the space: how to analyse public spaces”.

Оксана Кушніренко є дослідницею та засновницею громадської ініціативи “Студія Перехрестя”, що займається розвитком публічних просторів в Україні. Вона є однією з трьох авторок та авторів посібника “Як досліджувати публічні простори в Україні: напрями та методи” та ряду статей з урбаністики.
Мова вебінару: англійська.

Коли: 18 вересня 2020 року. Початок о 18:00.

Без реєстрації. Посилання на вебінар. 

Для продуктивної участі радимо використовувати комп´ютер чи ноутбук зі встановленою програмою „Zoom”: https://zoom.us/download

Захід організований в рамках проєкту «Back to Back: Back Youth to Backyard», що реалізується громадською організацією «Еко Місто» (Чернігів, Україна) у партнерстві з «Treffpunkt Heinrichstraße e.V.» (Берлін, Німеччина) завдяки програмі «MeetUp: німецько-українські зустрічі молоді» при фінансуванні «EVZ Foundation».
#meetup_evz #b2b_evz

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.