bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Вебінар: Інструменти участі для вирішення проблем міста

Коли ми виходимо за межі нашого будинку, квартири ми бачимо те, що нас оточує та те, що створює наш настрій. Невпорядкована прибудинкова територія, незадовільний стан тротуарів або недостатнє освітлення вулиці - можуть стати причиною щоденних розчарувань і задати негативний тон нашим емоціям.

Які інструменти має кожен з нас для того, аби вирішувати проблеми вулиці, мікрорайону та/або в місті? Запрошуємо до участі в серії вебінарів, аби дізнатися про інструменти громадянської участі, особливості їхнього застосування та багато іншого.

 ДАТА: 17 вересня

 ЧАС: 16:00 – 17:00

 РЕЄСТРАЦІЯ обов’язкова за посиланням:https://cutt.ly/efIAJ1n

 ДЛЯ КОГО: запрошуємо долучитися до онлайн Клубу “Активної Громади” депутатів місцевих та обласних рад, помічників депутатів, представників громадських організацій та бізнесу, експертів, активних громадян та всіх, хто хоче розвивати та вдосконалювати свої міста.

 Участь у заході БЕЗКОШТОВНА.

 Захід буде відбуватися на платформі ZOOM, посилання буде надіслано всім зареєстрованим учасникам.

 Контактна особа:

Наталія Головач, координаторка ВІ “Активна Громада” міста Рівне.

Тел. +380 97 68 08 014

e-mail: rivne.instituterespublica@gmail.com

 Під час вебінару учасники та учасниці дізнаються, про:

  • Громадський бюджет: що це за інструмент участі та особливості його застосування;
  • Громадські слухання: з яких питань проводяться та особливості даного інструменту участі.

Детальніше розглянемо громадський бюджет(бюджет участі), як один з інструментів участі за допомогою якого можна вирішувати питання в громаді та мобілізувати громадян для підтримки корисних ініціатив!

Ми очікуємо, що захід сприятиме мережуванню активних громадян. Тож, приєднуйтесь і знайомтесь із однодумцями!

Долучайтеся до заходів, які ВІ «Активна Громада» проводить в онлайн-форматі і ми переконаємо вас, що можна залишатися активними щодня, за будь-яких обставин. Давайте разом впливати на рішення, від яких залежить розвиток наших громад та країни в цілому.

Довідка. Захід здійснюється в рамках проекту “Активна громада: право вибору”, який реалізовується Всеукраїнською Ініціативою “Активна Громада” Інституту “Республіка” за підтримки Національного Демократичного Інституту та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Примітка. Місія “Активної Громади”: досягти добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту “Республіка”. Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.

 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.