bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

ІЗОЛЯЦІЯ презентує серію безкоштовних навчальних брошур та семінарів про мистецтво

Лабораторія сучасного мистецтва серія брошур, розроблена досвіченими кураторами та митцями для пояснення актуальних мистецьких практик. Брошури вміщують теорію і практичні завдання, які допоможуть дітям та підліткам вивчати сучасне мистецтво за допомогою дорослих. 

У серії — 7 брошур.  До публікації кожної проводитимуться онлайн-семінари, на яких можна поспілкуватися з художниками, кураторами та задати всі питання щодо проєкту. 

Семінари будуть цікаві: батькам, представникам освітніх ініціатив, будинків культури, хабів, креативних просторів, коворкінгів, НГО, бібліотек, викладачам, художніх та загальноосвітніх шкіл.

Перший семінар відбудеться 20 серпня, заключний — 15 жовтня 2020 року. Розклад семінарів ви можете знайти за посиланням. Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією.

Лабораторія сучасного мистецтва — програмне онлайн-продовження мобільного культурного центру Гуртобус / Community Culture Bus від фонду ІЗОЛЯЦІЯ (за підтримки Посольства США в Києві).  У 2019 році  Гуртобус відвідав 24 міста у 14 областях України із мистецькими та освітніми подіями, про які ви можете дізнатися за лінком.

Координаторка проєкту Валерія Бураджиєва:

Для команди Гуртобуса є пріоритетним не тільки проводити події в невеликих населених пунктах, а й розповідати як можна втілити елементи програми в класній кімнаті, творчому просторі чи прямо вдома. Саме це покликані зробити брошури та семінари Лабораторії сучасного мистецтва.”

Проєкт реалізується за підтримки Українського культурного фонду

ДОВІДКА:  

ІЗОЛЯЦІЯ — неприбуткова недержавна платформа культурних ініціатив, заснована 2010 року в Донецьку на території колишнього заводу ізоляційних матеріалів, якому фонд завдячує своїм ім’ям.

У червні 2014 року територію ІЗОЛЯЦІЇ захопили озброєні представники самопроголошеної «Донецької Народної Республіки», після чого інституція перебралася до Києва. Попри переїзд, Донбас залишається в фокусі програмної діяльності ІЗОЛЯЦІЇ.

Український культурний фонддержавна установа, створена у 2017 році як нова модель надання державної підтримки та промоції ініціатив у сфері культури та креативних індустрій на конкурсних засадах. Діяльність Фонду, відповідно до чинного законодавства, є невід’ємною частиною політики і визначених пріоритетів діяльності Міністерства культури та інформаційної політики України.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.