bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Вебінари «Як розслідувати порушення законодавства на місцевих виборах»

Міжнародна фундація виборчих систем (IFES) запрошує журналістів/журналісток усіх видів медіа, блогерів/блогерок, громадських активістів/активісток взяти участь у навчальних вебінарах «Як розслідувати порушення законодавства на місцевих виборах», які відбудуться в серпні-вересні 2020 року.

Вебінари побудовано у вигляді трьох 4-годинних інтерактивних практичних модулів з домашнім завданням після першого та другого модулів, які проходять протягом тижня. Сесії проходитимуть з 10:00 до 12:00 та з 13:00 до 15:00 в понеділок, середу та п’ятницю кожного тижня.

 • 1 хвиля – 31 серпня, 2, 4 вересня
 • 2 хвиля – 7, 9, 11 вересня
 • 3 хвиля – 14, 16, 18 вересня

Мета вебінару: надати слухачам знання про ключові правила передвиборної агітації на виборах, порушення та відповідальність за них, розвинути навички пошуку й отримання інформації з різних джерел, а також підготовки розслідування до публікації.

Для кого цей вебінар: для журналістів/журналісток, блогерів/блогерок, громадських активістів/активісток і всіх зацікавлених слухачів, які будуть слідкувати за дотриманням виборчого законодавства на місцевих виборах.

Для того, аби взяти участь у вебінарі, необхідно:

У разі виникнення будь-яких питань звертайтеся, будь ласка, до Юлії Кривінчук, старшої асистентки проєкту IFES (ykryvinchuk@ifes.org, +380 97 549 0909).

Інформація про тренерів:

 • Олег Хоменок – старший радник з питань медіа Internews Network, член Ради директорів Глобальної мережі журналістів-розслідувачів. Сертифікований медіа-консультант і тренер із журналістики з багаторічним досвідом у медіа-галузі, автор кількох посібників та курсів із розслідувальної журналістики.
 • Юлія Зальцберг – консультантка IFES Україна з питань регулювання фінансування передвиборної агітації, тренерка. Експертка з питань політичного фінансування та виборчих процесів з досвідом безпосереднього впровадження та реалізації реформи політичного фінансування в Україні.
 • Анатолій Бондарчук  аналітик Громадянської мережі ОПОРА. Має 10-річний досвід громадського спостереження за виборами в Україні. З 2018 року досліджує тему використання адміністративного ресурсу в агітаційних цілях. Займається моніторингом діяльності парламенту. Автор колонки Радіо Свобода Україна.
 • Максим Опанасенко – журналіст програми «Наші гроші з Денисом Бігусом», журналіст Бюро журналістських розслідувань «Свідомо», тренер, викладач курсу «Журналістське розслідування» у Школі журналістики Києво-Могилянської академії.
 • Альона Шешеня – експертка IFES Україна з політичного фінансування та виборів, сертифікована фасилітаторка BRIDGE, тренерка з політичних фінансів для представників політичних партій в рамках спільних проектів IFES Україна та НДІ Міжнародних відносин.

Заходи організовуються Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства міжнародних справ Канади та британської допомоги (UK aid) від уряду Великої Британії.

Контакти

 • Юлія Кривінчук (ykryvinchuk@ifes.org
 • +380 97 549 0909)
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.