bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінги «Розпочни свій бізнес» від Міжнародної організації праці

Проект «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні», який здійснюється Міжнародною організацією праці за фінансування уряду Данії, запрошує майбутніх підприємців та підприємців початківців здобути унікальні знання і навички ефективного ведення підприємницької діяльності на триденному тренінгу «Розпочни свій бізнес» за програмою Міжнародної організації праці. 

Програма тренінгу включає такі теми: бізнес-план, маркетинг, робота з персоналом, закупівлі, розрахунок собівартості, фінансове планування, стартовий капітал. Крім того, під час тренінгу буде представлено державну програму доступних кредитів 5-7-9% https://5-7-9.gov.ua/ 

Протягом тренінгу учасники працюватимуть над розробленням власного бізнес-плану, а після тренінгу, учасникам буде запропоновано менторську підтримку. Наступні тренінги відбудуться у серпні у таких містах: Бахмут (Донецька обл.), Бердянськ (Запорізька обл.), Вінниця, Рівне, Ужгород, Чернігів. Усіх зацікавлених просимо до 12 серпня 2020 року заповнити відповідні реєстраційні форми:

· Бахмут Донецька область, 18-20 серпня 2020. Для участі необхідно заповнити реєстраційну форму

 

 · Вінниця, 17-19 серпня 2020. Для участі необхідно заповнити реєстраційну форму.

 

· Чернігів, 18-20 серпня 2020. Для участі необхідно заповнити реєстраційну форму.

 

· Бердянськ, Запорізька область, 28-30 серпня 2020. Для участі необхідно заповнити реєстраційну форму.

 
· Рівне, 25-27 серпня 2020. Для участі необхідно заповнити реєстраційну форму.
 
· Ужгород, 27-29 серпня 2020. Для участі необхідно заповнити реєстраційну форму.
 
Відібрані учасники отримають лист-запрошення від організаторів із усіма логістичними та програмними деталями.
 
Увага! Участь у тренінгах безоплатна. Організатори забезпечують учасників доступом до навчальних матеріалів та харчуванням під час проведення тренінгу. Будь-які транспортні витрати учасників не відшкодовуються. Учасники тренінгів зобов’язані суворо дотримуватися вимог карантину https://covid19.gov.ua/karantynni-zakhody
 
Тренінги організовує Ресурсний центр ГУРТ у рамках проекту «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні», який здійснюється Міжнародною організацією праці за фінансування уряду Данії.

 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.