bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Ранкові розмови про важливе: Мої мрії про Схід та Маріуполь

«Ранкові розмови про важливе» — це шість щотижневих зустрічей на платформі Zoom із провідними фахівцями у сферах IT, маркетингу, соціології, ресторанного бізнесу і соціального підприємництва.

Мета — підтримати лідерів мікро, малого та середнього бізнесу Донецької та Луганської областей, додавши до місцевого дискурсу цікаві та надихаючі розмови з лідерами з інших міст України та міжнародний досвід.

Проєкт реалізується з ініціативи, у партнерстві з БО «Тепле Місто», ГО « Lviv Business School (LvBS) » та аналітичним центром pro.mova.

Для кого?

Представникам мікро, малого і середнього бізнесу Донецької і Луганської областей.

Коли?

Щовівторка з 09:00 до 10:00.

Де?

Реєстрація на подію 04.08  “Мої мрії про Схід і Маріуполь”

Дедлайн - 3 серпня.

Спікер: Євген Глібовицький, викладач програм із комунікацій та управління репутацією Lviv Business School (LvBS), засновник експертної компанії pro.mova та інші.

Чому говоримо?

Пандемія і карантин вплинули на всі сфери діяльності. На фоні військового конфлікту бізнес відчуває ще більшу потребу у підтримці й експертних порадах. Знайомство з кейсами українських підприємців допоможе учасникам пізнати нові тенденції на ринку і знайти для себе мотивацію.

 Чому онлайн-сніданки?

Правильний ранок — запорука продуктивного дня. Почніть із корисного нетворкінгу:

- як спрогнозувати і планувати комерційну діяльність в умовах кризи;
- як адаптуватися до нестабільної економічної ситуації;
- як розпочати бізнес з нуля;
- де шукати мотивацію для себе і команди.

Приєднуйтесь до нашої ранкової спільноти та слідкуйте за анонсами наступних розмов на Facebook - сторінці події - https://bit.ly/337r34w.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.