bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Вебінар «Краудфандинг: як це працює?»

Зі світу по нитці — так можна назбирати на реалізацію проекту. Натякаємо на краудфандинг. Це один із способів отримати фінансування, щоб втілити в життя омріяну суспільно важливу ідею. Ми багато чули про успішні приклади краудфандингу. Але як це працює насправді? 

Поговоримо про це на онлайн-зустрічі зі Світланою Колодій, експерткою з краудфандингу та фандрейзингу.  Запрошуємо до участі представників громадських організацій та соціальних підприємств.

На вебінарі розберемо:

  • Як залучати спільноту та ресурси до своїх проектів за допомогою краудфандингу?

  • Як аналізувати свої можливості для проведення успішної кампанії? 

  • Які проекти слід запускати на Спільнокошті, а які - на Kickstarter або IndieGoGo? 

  • Як скласти заявку? 

А також розглянемо історії успішних і неуспішних проектів та проаналізуємо їх. 

Про спікерку:

Cвітлана Колодій – координаторка ініціативи «Вліпи за себе» громадської організації Global Office, експертка з краудфандингу та фандрейзингу, співзасновниця громадського ресторану Urban Space 500, екс-координаторка краудфандингової платформи Спільнокошт. 

Дата: 4-те серпня

Час: 15:00 - 16:00

Місце: ZOOM, підключення з відео вітається

Умови участі: безкоштовно для відібраних учасників

Реєструйтесь за посиланням:  https://probono.org.ua/events/crowdfund

Долучайтесь до FB події: https://www.facebook.com/events/1179783025734850/

Вебінар ми проводимо в рамках марафону pro bono підтримки з фінансів для громадського сектору та соціальних підприємств. Ви також можете зареєстуватись на вебінар по бюджетуванню та подати заявку на індивідуальну консультацію з фінансів за посиланням: https://probono.org.ua/finance 

Довідково:

Pro Bono Club Ukraine (PBCU) - це платформа змістовних партнерств бізнесу з громадським сектором. Ми поєднуємо експертність бізнесу з потребами громадського сектору задля якісних соціальних змін. Розвиваємо культуру pro bono в Україні.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.