bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Навчально-практичний інтенсив для жінок-підприємиць для виходу з кризи

Громадська організація “Ми є Жінки” запрошує жінок-підприємиць взяти участь у проєкті WE ARE - екосистема взаємної підтримки для розвитку жіночого підприємництва”. Проєкт спрямовано на експертну та консультаційну підтримку жіночих бізнесів, що стикнулися з негативними наслідками пандемії і карантинних заходів, пов’язаних з COVID-19. Учасниці зможуть опанувати нові знання та навички, щоб укріпити стійкість свого бізнесу та підвищити його спроможність залишатися прибутковими навіть в кризу.

Це буде досягнуто шляхом реалізації 1-місячного інтенсиву для жінок-підприємиць: буде проведено 10 тематичних зумінарів (тривалістю 2 години кожен: 1,5 години виступ експерта та 30 хвилин загальне обговорення) та 10 брейнштормінгів (кожен з них буде присвячено окремому виклику, з якими найчастіше стикаються жіночі бізнеси під час кризи). Скориставшись цими можливостями, учасниці зможуть розробити плани по виведенню своїх бізнесів з кризи, спричиненої карантинними обмеженнями у зв’язку із пандемією COVID-19, та отримати практичні рекомендації по впровадженню цих планів в життя.

З програмою і тематикою зумінарів можна ознайомитись за посиланням: https://bitly.su/hK3Pmcj2.  

Хто може взяти участь: жінки, які мають власний бізнес, відчувають негативні наслідки пандемії на свій бізнес і хотіли б розробити план виведення свого бізнесу з кризи шляхом виходу на нові ринки та/або виведення бізнесу в онлайн. Географія: вся Україна (підконтрольні уряду території).

Заповнити заявку на участь можна за посиланням: https://forms.gle/utPbAMrm8xvAN3t3A.

Відбір учасниць здійснюється на конкурсній основі. Учасниці обиратимуться за наступними критеріями: вмотивованості взяти участь у проєкті; чіткого бачення учасницею проблем свого бізнесу та переваг, які їй може надати участь у проєкті; спроможності взяти участь у всіх 10 зумінарах і як мінімум 3 брейнштормінгах; спроможності втілити на практиці нові знання, інсайти і навички, отримані під час участі у проєкті.

Дедлайн для заповнення заявки: 10 серпня 2020 р. Про результати конкурсного відбору буде повідомлено 13 серпня 2020 р. всім учасницям на їх електронну скриньку.

Проєкт реалізується завдяки підтримці в рамках конкурсу грантів швидкого реагування для жіночих організацій, спрямованого на просування економічних можливостей для жінок в умовах негативного впливу COVID-19, що впроваджується «Українським Жіночим Фондом» за підтримки Європейського Союзу.

Контакти

  • antipina.yaroslava@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.