bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Набір на програму з відповідального влогерства «Розумію»

Шукаємо лідерів_ок громад та локальних спільнот, що хочуть наповнювати медіа-простір своїх міст якісною та правдивою інформацією!

Ви представляєте громаду малого міста чи ОТГ, намагаєтеся протистояти пропаганді та брехні в місцевому медіапросторі, шукаєте нові шляхи реалізації своїх ідей, та маєте спільноту активної молоді (14-20 років), яка вболіває за розвиток своєї громади?

Тоді програма “Розумію” саме для вас! Вона спрямована на розвиток та поширення медіаграмотності на Сході України через підтримку спільноти молодих влогер_ок (авторів та авторок відео-блогів), що викривають хибну та маніпулятивну інформацію. Саме зараз, коли наші стрічки в соцмережах переповнені божевільними теоріями змови, нам як ніколи потрібні місцеві джерела критичної думки та правдивої інформації. Тому ми шукаємо людей, які:

 • хочуть розвивати культуру відео-блогінгу в своїх містах;

 • хочуть це робити разом з іншими молодими активіст_ками своїх міст;

 • хочуть змінити медіапростір свого міста та зменшити вплив пропаганди;

Програма “Розумію” триватиме протягом серпня-грудня 2020 року та складатиметься із воркшопів з критичного мислення і медіаграмотності, майстерень зі створення медіа-контенту, та реалізації власних медіа-проектів. Участь в програмі відкрита для молоді зі Сходу України, а саме Чернігівської, Полтавської, Сумської, Харківської, Луганської та Донецької областей.

При відборі перевагу до участі у програмі матимуть:

 • колективні заявки від ініціативних групи 4-8 молодих (14-20 років) людей;

 • заявки від команд, які мають зв’язок з громадською (молодіжною) організацією чи хабом в своєму місті;

 • команди, в яких лідер_ка має досвід роботи з молоддю (14-20 років) та досвід проведення воркшопів, тренінгів або семінарів.

Подати заявку може одна відповідальна людина, що володіє вичерпною для подачі заявки інформацією про свою громаду. Подаючи заявку ви зобов’язуютеся взяти участь у всіх етапах програми.

Програма “Розумію” складатиметься з п’яти етапів: 

 • Медіа-табір - 22-28 серпня 2020 року - шостиденний тренінг інструментам критичного мислення, медіаграмотності та продюсування свого медійного каналу;

 • Збір місцевої команди влогер_ок - вересень 2020 року - пошук активних молодих людей для створення команди з 15-20 майбутніх влогерок_ів;

 • Воркшопи та перші спроби створення медіа-контенту;

 • Етап реалізації медіа-проектів громадами відбуватиметься в вересні-грудні 2020 року; 

 • святкування досягнутих успіхів.

З нетерпінням чекаємо ваші заявки на участь до 1 серпня за посиланням: https://inshaosvita.typeform.com/to/XNzAeIRe 

Результати відбору журі повідомить усім аплікант_кам до 7 серпня. 

Програму “Розумію” реалізує ГО “Інша Освіта” в партнерстві з ГО “Накипіло” та Deutsche Welle Akademie та за дружньої фінансової підтримки Федерального міністерства для економічної співпраці та розвитку.

Із запитаннями звертайтеся до координації програми: 

Реваз Татеішвілі tateishvili@insha-osvita.org  

Слідкуйте за новинами на нашій сторінці у Facebook:

www.facebook.com/insha.osvita

Контакти

 • Реваз Татеішвілі tateishvili@insha-osvita.org
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.