bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг зі створення коаліцій та проведення адвокаційних кампаній

Захід відбудеться 13-17 серпня 2020 року у місті Харків*.

До участі запрошуються представники громадських організацій, що впроваджують свою діяльність на сході України та мешканці східних регіонів (Донецька, Дніпропетровська, Харківська, Луганська та Запорізька області), які мають активну громадянську позицію та орієнтовані на вирішення соціально-важливих та конфліктних питань у своїх громадах.

Протягом тренінгу будуть детально розглянуті теми створення коаліцій та розбудови мереж громадських організацій, впровадження адвокаційних кампаній з нуля та їх основні етапи, проведення публічних акцій та використання каналів комунікації, інструменти взаємодії влади та громади, методи встановлення багатостороннього партнерства.

По закінченню заходу учасники зможуть спланувати власні публічні заходи та отримати фінансування на їх проведення.

Участь у тренінгах безкоштовна. При повній участі учасники забезпечуються проживанням, харчуванням та компенсацією квитків на суму не більше 900 грн. (за наявності оригіналів в обидві сторони).

Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням  https://forms.gle/aYwRuoQtTggZX7fm8 до 18:00 02 серпня 2020 року. Про результати відбору буде повідомлено не пізніше 05 серпня 2020 року на електронну адресу кандидата \ кандидатки.

За додатковими питаннями та коментарями, будь ласка, звертайтеся до координаторки проекту пані Наталі за електронною адресою runy.coordinator@gmail.com та за телефоном 095 183 72 36.

Тренінг проводиться за фінансової підтримки Institut für Auslandsbeziehungen (Berlin) з використанням ресурсів Міністерства Закордонних Справ Німеччини.

* Ми очікуємо, що у цей час можна буде проводити захід без обмежень. Якщо ж ситуація із карантином погіршиться та будуть знов запроваджені обмеження зібрань та користування приміщеннями, тренінг може бути перенесено на інші дати.

Контакти

  • runy.coordinator@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 2  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.