bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Вебінар «Як запобігти професійному вигоранню» для НУО Житомирщини

Центр демократії та верховенства права запрошує активістів Житомирщини до участі у вебінарі на тему “як запобігти професійному вигоранню”.

Спікер: Романцова Олександра, виконавча директорка Центру громадянських свобод

Олександра розпочала свою професійну діяльність як правозахисниця в Центрі громадянських свобод у травні 2014 року. До цього, починаючи з трагічних подій 30 листопада 2013 року, вона була активним волонтером у громадській ініціативі “Євромайдан - SOS”, яка базувалась в офісі центру протягом усього періоду Євромайдану. В період з 2014 року по кінець 2016 року Олександра координувала проект мобільного спостереження за порушеннями прав людини та військовими злочинами на Сході України. З 2015 року і до цього часу Олександра також відповідає за міжнародну адвокацію результатів роботи Центру. У рамках цієї діяльності вона постійно співпрацює з такими міжнародними організаціями, як ОБСЄ, ЄС, ООН, Рада Європи, а також міжнародними правозахисними організаціями та їхніми об’єднаннями. З листопада 2017 є виконавчою директорко Центру Громадянських Свобод та викладачкою Київської Школи Прав Людини та Демократії.

Дата: 17 липня (п’ятниця)

Час: 17:00 

✅  Для реєстрації заповніть коротку форму: https://forms.gle/Pix5CfiMZS151cje9

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації

Зареєстрованим учасникам на пошту буде надіслано посилання на відеоконференцію в Zoom у день заходу.

У випадку виникнення будь-яких питань, звертайтеся до менеджерки проєктів ЦЕДЕМ - Нечай Кіри на пошту Knechaj@gmail.com

___

Даний захід проводиться в рамках проекту “Коаліції організацій громадянського суспільства Полісся: синергія та вплив”, який впроваджується Центром демократії та верховенства права в рамках проєкту ПРООН “Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні”, що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.