bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Вебінар: «Місцеві вибори за новим Виборчим Кодексом»? (Рівне)

Вже у жовтні 2020 року на нас чекають місцеві вибори. Хочете дізнатися, які зміни внесно у Виборчий кодекс щодо місцевих виборів? Які особливості балотування до місцевих рад? Чи можна поєднувати балотування у місцеві ради та на посаду голови громади? Про це все і не тільки ви дізнаєтесь під час вебінару:«Місцеві вибори за новим Виборчим Кодексом»

Запрошуємо жителів ОТГ Рівненської області до участі у вебінарі!

ДАТА: 15 липня (середа) 2020 року.

ЧАС: 17:00-18:00

Реєстрація обов’язкова за посиланням: https://go.mywebinar.com/lnbj-wpsf-ghpv-lwhb

Для кого? Запрошуємо долучитися до вебінару мешканців ОТГ, депутатів місцевих та обласних рад, помічників депутатів, представників громадських організацій та бізнесу, експертів, а також -всіх активних громадян, які хочуть знати більше про повноваження та новий Виборчий кодекс.

 Під час вебінару учасники та учасниці дізнаються про:

  • за якою виборчою системою будуть проходити місцеві вибори  2020;
  • як змінюються виборчі округи;
  • скільки коштує балотуватися на місцевих виборах і хто за це платить.

 Учасники також подискутують щодо можливих викликів та загроз для місцевих виборів, щодо переваг і недоліків висування кандидатів за партійними списками та про те, як вплине зменшення кількості округів на виборах до місцевих рад.

Долучайтеся до заходів, які ВІ «Активна Громада» проводить в онлайн-форматі і ми переконаємо вас, що можна залишатися активними щодня, за будь-яких обставин. Давайте разом впливати на рішення, від яких залежить розвиток наших громад та країни в цілому.

 Чекаємо на вас 15 липня о 17:00!

Контактна особа: Головач Наталія, координаторка ВІ «Активна Громада» міста Рівне.

Тел. +380 97 68 08 014

e-mail: rivne.instituterespublica@gmail.com

 

Довідка. Кампанія «Задай курс владі» реалізується за фінансової підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI).

 Примітка. Місія «Активної Громади»: досягти добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.

 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.