bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс заявок на участь у дослідницькій поїздці для журналістської спільноти до Берліну

Оголошується конкурс заявок для журналістів та журналісток на участь у дослідницькій поїздці на ЛГБТ-тематику до Берліну (Німеччина). Коли: 4-11 грудня 2020 року. Мова поїздки: англійська. 

Covering LGBTQ issues in transnational journalism – German-Ukrainian journalist exchange– саме таку назву має програма обміну, що відбудеться між Запоріжжям/Києвом та Берліном.

Німецькі колеги відвідають Україну у листопаді 2020 року, а для десяти українських журналісток та журналістів поїздка до Берліну запланована на 4-11 грудня.

Витрати на переліт, проживання та харчування будуть відшкодовані організаторами. Іменні квитки будуть придбані заздалегідь з вильотом з Києва вранці.

Фокусом обміну стане дослідження питань, пов’язаних з сексуальною орієнтацією та гендерною ідентичністю, становищем ЛГБТК-спільноти у Німеччині, політичними досягненнями та викликами спільноти в обидвох країнах.

Дедлайн для подання заявок – 30 серпня 2020 року.

Чому програма називається дослідницькою? Для участі у поїздці будуть відбиратися лише ті журналіст(к)и, яким цікаво дослідити чи провести розслідування певного питання в межах оголошеної тематики обміну та програми поїздки. Питання поза межами оголошеної тематики також розглядатимуться конкурсною комісією. Попередню програму описано нижче.

Ми будемо раді побачити Ваш мотиваційний лист, у якому вам необхідно описати яке конкретне питання ви бажаєте дослідити та як ви це будете робити, а також з ким хотіли би зустрітися для інтерв’ю під час перебування в Берліні. Ваше розуміння, бачення, наявність попереднього плану чи структури журналістського дослідження, розуміння бажаних інтерв’юерів/ок для реалізації власного журналістського дослідження буде одним з головних критеріїв відбору.

Зауважте, основною мовою зустрічі буде англійська мова. Оскільки перекладу на українську мову не передбачено, знання англійської на рівні, достатньому для спілкування та проведення інтерв’ю, є необхідною умовою.

У Берліні відібрані учасники та учасниці матимуть можливість зустрітися з різними організаціями, які займаються ЛГБТК-питаннями, політиками та політикинями, журналіст(к)ами, блогер(к)ами, поліцейськими, представниками та представницями церкви, яка відкрито підтримує ЛГБТ-людей, консульством України та багато іншого. Детальну програму буде оголошено відібраним учасникам пізніше. Окрім основної програми передбачено відвідування музеїв, проведення тематичних екскурсій, неформальних зустрічей – усе для того, аби ви могли поглибитись у розслідування теми, винесеної для вашого журналістського дослідження. Окремо передбачено вільний час, який ви зможете використати для індивідуальних інтерв’ю чи бесід з особами-суб’єктами вашого інтересу, в залежності від теми вашого дослідження. Організатори заздалегідь допоможуть вам налагодити контакт з вашими інтерв’юєр(к)ами та домовитися про призначення місця та часу для індивідуальних зустрічей/інтерв’ю.

Отже, програма обміну пропонує можливість детальніше дослідити політичні реформи, позитивні та негативні зміни з журналістської точки зору, а також висвітлити життя / положення людей з різною сексуальною орієнтацією чи гендерною ідентичністю в Німеччині у порівнянні з Україною. Закликаємо вас обрати цікаву та небанальну тему для вашого журналістського дослідження. Пам’ятайте: що загальніша тема, наприклад, «становище ЛГБТ у Німеччині», – то менше шансів у вашої ідеї бути відібраною. Тема дослідження має бути конкретною, нетривіальною, зрозумілою, і такою, що має стосунок до українських реалій чи може бути з ними порівняна. Перш, ніж подавати заявку, оцініть цікавість ідеї вашого дослідження, порадьтеся з колегами чи друзями, дайте їм оцінити вашу ідею зі сторони.

Детальніша інформація / подати заявку: https://genderz.org.ua/konkurs-zayavok-na-uchast-u-doslidnyczkij-poyizdczi-dlya-zhurnalistskoyi-spilnoty-do-berlinu/

Контакти

  • applications@genderz.org.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.