bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Вебінар «Ринок вирішить? Зайнятість у місті»

Як зміниться зайнятість у містах в майбутньому? Запрошуємо обговорювати це на вебінарі Українського урбаністичного форуму в четвер 2 липня з 15:00 до 17:00.
 
За оцінками Міжнародної організації праці, 27% робітників і робітниць у країнах з високим рівнем доходу можуть працювати віддалено. Під час карантину цілі галузі економіки, зокрема освіта, наукова діяльність, торгівля, змінили формат зайнятості. Багато людей на власному досвіді відчули переваги і недоліки дистанційної роботи.
 
  • Чим відрізняються фріланс і дистанційна робота?
  • Чи зникнуть офіси в містах після пандемії?
  • Чи справді збільшення частки дистанційно зайнятих зменшує навантаження на громадський транспорт міст?
  • Чи мають більше вільного часу люди, які працюють віддалено?
  • Якими мають бути державні політики, щоби захистити зайнятих дистанційно?
 
Про ці та інші запитання говоритимемо з нашими спікерками:
 
Наталія Ломоносова – дослідниця з питань міграції, зайнятості та соціальної політики в містах аналітичного центру CEDOS. Співредакторка видання «Політична критика». Магістриня й аспірантка соціології Національного університету «Києво-Могилянська академія».
 
Ліліана Філіпчук – дослідниця з питань міграції, зайнятості, вищої освіти аналітичного центру CEDOS. Бакалаврка політології Національного університету «Києво-Могилянська академія».
 
Інна Кудінська – юристка ГО «Трудові ініціативи», магістр міжнародного права КНУ ім.Тараса Шевченка.
 
Модераторка – Анастасія Боброва, керівниця проєктів CEDOS. Магістриня семіотики Тартуського університету.
 
Подія пройде у додатку в Zoom. Участь безкоштовна за реєстрацією: bit.ly/zainiatist. Посилання на конференцію ми надішлемо усім зареєстрованим напередодні події.
 
Вебінар є частиною Українського урбаністичного форуму 2020, який відбувається онлайн через карантин. Під час цьогорічного форуму ми говоримо про те, як міста розвиваються в умовах ринкової економіки. А також які соціальні, політичні та економічні процеси стоять за типовими проблемами українських міст у сферах житла, міграції, транспорту, екології, зайнятості, культури, публічного простору. Проєкт відбувається за підтримки Heinrich-Böll-Stiftung Ukraine. 

Контакти

  • Український урбаністичний форум https://www.facebook.com/ukrurbanforum
  • Аналітичний центр CEDOS https://www.facebook.com/CEDOS.org.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.