Як зміниться зайнятість у містах в майбутньому? Запрошуємо обговорювати це на вебінарі Українського урбаністичного форуму в четвер 2 липня з 15:00 до 17:00.
За оцінками Міжнародної організації праці, 27% робітників і робітниць у країнах з високим рівнем доходу можуть працювати віддалено. Під час карантину цілі галузі економіки, зокрема освіта, наукова діяльність, торгівля, змінили формат зайнятості. Багато людей на власному досвіді відчули переваги і недоліки дистанційної роботи.
- Чим відрізняються фріланс і дистанційна робота?
- Чи зникнуть офіси в містах після пандемії?
- Чи справді збільшення частки дистанційно зайнятих зменшує навантаження на громадський транспорт міст?
- Чи мають більше вільного часу люди, які працюють віддалено?
- Якими мають бути державні політики, щоби захистити зайнятих дистанційно?
Про ці та інші запитання говоритимемо з нашими спікерками:
Наталія Ломоносова – дослідниця з питань міграції, зайнятості та соціальної політики в містах аналітичного центру CEDOS. Співредакторка видання «Політична критика». Магістриня й аспірантка соціології Національного університету «Києво-Могилянська академія».
Ліліана Філіпчук – дослідниця з питань міграції, зайнятості, вищої освіти аналітичного центру CEDOS. Бакалаврка політології Національного університету «Києво-Могилянська академія».
Інна Кудінська – юристка ГО «Трудові ініціативи», магістр міжнародного права КНУ ім.Тараса Шевченка.
Модераторка – Анастасія Боброва, керівниця проєктів CEDOS. Магістриня семіотики Тартуського університету.
Подія пройде у додатку в Zoom. Участь безкоштовна за реєстрацією:
bit.ly/zainiatist. Посилання на конференцію ми надішлемо усім зареєстрованим напередодні події.
Вебінар є частиною Українського урбаністичного форуму 2020, який відбувається онлайн через карантин. Під час цьогорічного форуму ми говоримо про те, як міста розвиваються в умовах ринкової економіки. А також які соціальні, політичні та економічні процеси стоять за типовими проблемами українських міст у сферах житла, міграції, транспорту, екології, зайнятості, культури, публічного простору. Проєкт відбувається за підтримки Heinrich-Böll-Stiftung Ukraine.
Коментарі