bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Прокладання інформаційної дороги до перемоги на виборах

Четвер, 2 липня 2020 року. Початок о 16 годині. 

Запрошуємо до участі активну молодь, громадських активістів, представників політичних партій та кандидатів у депутати, які планують брати участь у місцевих виборах 2020 року.  

Ви зрозумієте наскільки важливим є медіа супровід виборчої кампанії та як її ефективно втілити з обмеженими ресурсами. Під час вебінару, на практичних кейсах буде розглянуто медіастратегію виборчої компанії, що допоможе Вам спланувати свою власну кампанію. Ви навчитеся правильно доносити інформацію про себе, Вашу виборчу програму та ідеї, сфокусувати виборчу кампанію і роботу саме на своїх виборцях та підтримувати зв’язок із ними.  

Теми для обговорення:   

  • Як донести Вашу програму та ідеї до виборців?  
  • Як звернути на себе увагу на політичній арені та здобути прихильників?  
  • Зворотній зв’язок. Як контактувати з виборцями? 
  • Як вести себе із конкурентами? 
  • Як зробити свою виборчу кампанію – подією для регіону? 

Тренер вебінару - Андрій Богданович, журналіст та медіа технолог із 25-річним досвідом роботи. Андрій є консультантом з комунікацій, був радником кандидатів на виборні посади місцевого та національного рівнів.

Для участі необхідно заповнити анкету до 02 липня, до 12:00 включно. Відібрані учасники отримають запрошення на вказану в анкеті електронну пошту. Орієнтовна тривалість вебінару – 1,5 години.

#DefineYourFuture / #ВизначайСвоєМайбутнє - це ініціатива Міжнародного республіканського інституту в Україні, спрямована на залучення молоді до громадської та політичної активності напередодні місцевих виборів 2020 року. Ініціатива включає навчальні онлайн семінари для молодих кандидатів у депутати та членів виборчих команд, школу дебатів для підвищення якості політичної дискусії та конкурс коротких мотивуючих відео для заохочення молоді брати участь у виборах. 

Посилання на реєстрацію: https://www.iri.org.ua/kalendar-podiy/prokladannya-informaciynoi-dorogi-do-peremogi-na-viborakh-defineyourfuture-vebinar-3

Контакти

  • Заєць Ростислав +380979032531; rzaiets@iri.org
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.