bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Воркшоп з організаційного дизайну

Що таке організаційний дизайн? Як він допоможе громадській організації чи соціальному підприємству?  Як застосовувати інструменти дизайн-мислення і сервіс-дизайну при проектуванні організації? Про це і не тільки поговоримо на воркшопі з організаційного дизайну від SmartPlay 9-го липня о 14:00. А матеріал відразу ж закріпимо практичними вправами. 

Запрошуємо до участі громадські організації та соціальні підприємства, які прагнуть розвиватись та підвищувати ефективність своєї діяльності. Зареєструватись можна за посиланням:  https://probono.org.ua/events/orgdesign 

На воркшопі розглянемо:

  • що таке організаційний дизайн та які вигоди він приносить,
  • які є базові елементи бізнес дизайну, модель STAR,
  • що міф, а що реальність про організаційний дизайн,
  • як і коли можна застосовувати такі інструменти як карта емпатії, customer journey map, прототипування. 

Протягом воркшопу будемо відразу закріплювати знання практичними завданнями. Також попрактикуємось застосовувати різні інструменти-дизайн мислення для проектування організації. 

Про спікерку

Наталія Кузнєцова - керуюча партнерка консалтингової компанії Smart Play Consulting, сертифікована бізнес-тренерка, ТОР фасилітаторка, сервіс-дизайн майстриня, процесна менеджерка, організаційна консультантка. Має 15-річний досвід в сфері HR та більше 7-ми років управлінський досвід та досвіду управління проектами (waterfall, agile). 

Дата: 9 липня (четвер)
Час: 14:00-15:30
Місце: ОНЛАЙН, через платформу ZOOM
Умови участі: безкоштовно для відібраних учасників

До участі запрошуємо представників та представниць громадських організацій та ініціатив, благодійних фондів та соціальних підприємств. Кількість місць обмежена. Відбір учасників відбуватиметься на основі чітко заповненої анкети та вказаної мотивації.

Зареєструватись можна за посиланням: 

https://probono.org.ua/events/orgdesign 

Долучайтесь до FB-події https://www.facebook.com/events/2447245415516878/ 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.