bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Анонс тренінгу «Блогерство як засіб миротворчості»

Запрошуємо всіх бажаючих на тренінг «Блогерство як засіб миротворчості» в місті Суми в рамках реалізації Програми з відновлення миру та діалогу для внутрішньо переміщених жінок «Голос жінки має силу 2020».

Час проведення: 24-25 червня 2020 року.

Місце проведення: Сумський державний університет, навчально-науковий корпус, аудиторія Н-316, місто Суми

Тренер: Тіщенко Дмитро, експерт з блогерства, блогер, журналіст, правозахисник, керівник і засновник Громадської організації «СУМИ ЛАЙВ», яка під час Революції Гідності робила стріми, тренер та менеджер проектів з блогерства, фасилітатор програми Active Citizens.

Що потрібно для участі:

  1. Готовність вести блог на соціальну тематику проекту та бажання активно долучатися до проектних заходів
  2. Досвід громадської діяльності та бажання посилення лідерських навичок;
  3. Обов’язкова реєстрація учасників у Фейсбук-групі Проект «Голос Жінки Має Силу» https://www.facebook.com/groups/women.voices.count/ та на порталі Фундації “MustPostToday”.

Всіх зацікавлених в участі у тренінгу Блогерство як засіб миротворчості” просимо заповнити реєстраційну форму на платформі MustPost.Today за посиланням - https://www.mustpost.today/trening-blogerstvo-yak-zasib-myrotvorchosti/

У Сумській області проект реалізується ГО “Інтелект Сумщини” у співпраці з ГО “Фундація прав людини”.

Метою проєкту є установлення в суспільстві гендерної рівності, забезпечення виконання в Україні умов Резолюції 1325 РБ ООН, підтримка місцевих органів влади та неурядових організацій, що працюють на місцях, для забезпечення політичної, соціальної та економічної участі жінок у всіх суспільних процесах, розширення можливостей жінок та посилення їхніх голосів на місцевому рівні, створення простору для повноправної участі жінок з усієї України у вирішенні питань, пов’язаних з побудовою миру та встановленням безпеки на національному рівні, розвиток блогерства як інструмента впливу та каналу комунікації для цілей миротворчості, послаблення напруження та пом’якшення конфліктів у суспільстві шляхом спільної творчої діяльності, залучення до миротворчих процесів широкої аудиторії за допомогою художніх виставок, драматичних театрів, вуличних вистав, відеоблогів та інших арт-форматів.

Проект реалізується за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків (Institut für Auslandsbeziehungen) та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

Контакти

  • Анна Євсєєва
  • координатор проекту «Голос жінки має силу 2020» у Сумській області
  • тел. +380955627325
  • e-mail: symy.manager@uhrf.org
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.