bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Вечірка і нетворкінг Українського урбаністичного форуму

CEDOS запрошує на онлайн святкування дня народження УкрУрбанФоруму і нетворкінг! Ви можете представити свою тему чи проблему під час баркемпу. Для цього потрібно зареєструватися до 15 червня. Реєстрація також доступна для всіх учасниць і учасників.
 
Український урбаністичний форум святкує день народження! 19 червня у Хмельницькому мав би розпочатися третій УкрУрбанФорум. Пандемія і карантин підштовхнули нас до зміни формату події, і вже протягом місяця форум триває онлайн. Однак, 19 червня є особливим днем, який ми хочемо відсвяткувати разом з друзями. Запрошуємо урбаністок і урбаністів у п’ятницю 19 червня, з 15:00 до 19:00 на онлайн вечірку і нетворкінг.
 
Під час цієї події ми спробуємо максимально відтворити атмосферу форуму. Будемо не лише розважатися, а й дискутувати про важливі теми і проблеми розвитку наших міст.
 
Для цього ми відкриваємо реєстрацію для охочих презентувати і обговорити теми, з якими вони працюють, у форматі баркемпу під час заходу.
 
Баркемп – це простір паралельних сесій, які модерують учасники та учасниці для обговорення різних тем, представлення кейсів і досвідів. Учасники та учасниці самостійно заявляють свої теми і модерують обговорення.
 
Якщо ви хотіли б презентувати і обговорити тему/проблему під час вечірки, будь ласка, зареєструйтесь за цим посиланням: bit.ly/_Vechirka. Ми продовжили делайн до 15 червня. Будемо дуже раді вашим ідеям!
 
Реєстрація для всіх учасниць і учасників вечірки тут: bit.ly/uchast_u_Vechirtsi. Детальний розклад вечірки шукайте внизу.
 
Подія є частиною Українського урбаністичного форуму 2020, який відбувається онлайн через карантин. Під час цьогорічного форуму ми говоримо про те, як міста розвиваються в умовах ринкової економіки. А також які соціальні, політичні та економічні процеси стоять за типовими проблемами українських міст у сферах житла, міграції, транспорту, екології, зайнятості, культури, публічного простору.
Проєкт відбувається за підтримки Heinrich-Böll-Stiftung Ukraine.

Контакти

  • Український урбаністичний форум https://www.facebook.com/ukrurbanforum
  • Аналітичний центр CEDOS https://www.facebook.com/CEDOS.org.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.