bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Школа універсальних редакторів продовжує набір

Вони навчилися знімати і монтувати відео на смартфонах, шукати теми, перевіряти інформацію, фотографувати, писати тексти. 

Ми рухаємося вперед, і запускаємо Школу універсальних редакторів для студентів, редакторів регіональних медіа та журналістів-початківців віком від 18 років, які бажають поглибити професійні знання й стати редакторами. Ми відберемо тільки шість найкращих. З ними працюватимуть двадцять тренерів протягом шістнадцяти тижнів. Курс триватиме чотири місяці, включатиме чотири блоки.

Навчання відбуватиметься онлайн. Практична частина проходитиме восени в Харкові, в пресцентрі «Накипіло». Ми беремо на себе сніданки, обіди та вечері, оренду житла для учасників з інших областей, але проїзд ви оплачуєте самі.   

Щоб взяти участь у відборі, заповніть форму. Заявки приймаємо до 1 липня включно. Результати відбору оприлюднимо 10 липня. У другий тур потраплять 15 учасників. Вони пройдуть онлайн-співбесіду. Шість з них — стануть учнями Школи.

Контакти

  • info@nakipelo.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.