bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Tренінг-курс з управління конфліктами та інклюзії в місцевих громадах

Громадська  організація «РЕОМ» в рамках проекту «Подолання кризи та розбудова України – Час діяти!» оголошує набір на участь у навчальному тренінг-курсі з управління конфліктами та інклюзії в місцевих громадах.

Курс складається з двох модулів по п’ять днів, логічно поєднаних між собою. Він спрямований на надання учасникам навичок аналізу та розуміння суті конфлікту та його суб’єктів: їх поведінки, мотивації та психології; на розвиток вмінь з управління конфліктами та медіації, а також опанування базових тренерських навичок, щоб мати змогу поширювати отриманні під час тренінгів знання у своїх громадах.

Передбачається, що потенційні учасники/ці братимуть участь в обидвох модулях курсу, та після проходження навчання організують та проведуть одноденні міні-семінари у своїх громадах, поширюючи отриманні знання серед своїх оточуючих.

Перший модуль буде проведено 29.06-03.07.2020*  у місті Дніпро, другий відбудеться з 22-26.07.2020* у місті Одеса. 

До участі запрошуються мешканці/ки східних регіонів України, які мають активну громадянську позицію та орієнтовані на вирішення / запобігання внутрішніх конфліктів у своїх громадах, представники/ці громадських організацій, ВПО (східні регіони Україні).

Участь у тренінгах безкоштовна. При повній участі учасники/ці забезпечуються проживанням, харчуванням та компенсацією проїзду.

Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням https://forms.gle/uL9YV26rT4win2aW8 до 19 червня 2020 року. Про результати відбору буде повідомлено до 23 червня 2020 року на електронну адресу кандидата/ки.

За додатковими питаннями та коментарями, будь ласка, звертайтеся до координаторки проекту пані Наталі за електронною адресою runy.coordinator@gmail.com.

––––––––––––––––––––––––––––––––

Тренінг-курс Тренінг проводиться за фінансової підтримки Institut für Auslandsbeziehungen (Berlin) з використанням ресурсів Міністерства Закордонних Справ Німеччини.

* Ми очікуємо, що у цей час можна буде проводити заходи без обмежень. Якщо ж ситуація із карантином погіршиться та будуть знов запроваджені обмеження зібрань та користування приміщеннями, тренінг-курс може бути перенесено на інші дати.

Контакти

  • runy.coordinator@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.