bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Самодопомога онлайн: нові можливості з ГУРТом!

Ресурсний центр ГУРТ впроваджує курс із організації та проведення груп самодопомоги онлайн. Перші три команди аніматорів з усіх куточків України пройдуть навчання і розпочнуть роботу з учасниками груп самодопомоги онлайн у червні 2020 року.

Проведення груп самодопомоги онлайн суттєво розширює можливості цієї соціальної технології завдяки спрощенню доступу для учасників, оптимізації витрат часу та фінансових ресурсів.

Звісно, специфіка онлайн комунікацій несе аніматорам груп самодопомоги додаткові виклики. Курс допомагає аніматорам зі створенням груп самодопомоги, дозволяє здобути практичний досвід проведення онлайн зустрічей та відпрацювати можливі складні ситуації у роботі з учасниками груп самодопомоги онлайн.

Навчання аніматорів проводиться у співпраці з фахівцями Бородянського центру соціально-психологічної реабілітації населення.

У серпні 2020 планується новий раунд підготовки аніматорів груп самодопомоги онлайн. Пропонуємо зацікавленим у такому навчанні заповнити заявку

Стежте за новинами самодопомоги онлайн на порталі ГУРТ.

Проект «Групи самодопомоги онлайн для зменшення негативного впливу пандемії в Україні» виконується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Чорноморського фонду регіонального співробітництва (the Black Sea Trust, a Project of the German Marshall Fund of the United States).

 

Контакти

  • Ресурсний центр ГУРТ
  • info@gurt.org.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 4  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.