bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Вебінар «Friendraising – пошук друзів для реалізації ініціатив»

Його проведе Олег Гришин, член правління Інституту Професійного Фандрайзингу, сертифікований тренер Європейської Фандрайзингової Асоціації (EFA).

Онлайн-захід відбудеться за проектом «Жінка у політиці – зміни в країні!», що впроваджується БО «Фонд громади міста Херсон «Захист» у рамках проекту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Вебінар буде корисним не тільки учасницям проекту, іншим соціально активним жінкам, але й усім зацікавленим людям, які прагнуть позитивних змін у своїх громадах та готові втілювати для цього власні ініціативи.

Для участі у вебінарі необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1TIiuQdjRwKqUTf5dK4FK6YQB88UJH1H6r2M7FSUk84I/viewform?edit_requested=true, а також встановити програму Zoom. 

Інструкції з її налаштування і посилання-запрошення на вебінар отримають зареєстровані учасники та учасниці.

 

Контакти

  • Костянтин Філенко
  • менеджер БО “Фонд громади міста Херсон ”Захист”
  •  fkv200479@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.