bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

«Карітас-Київ» та «Назарет» проведуть вебінар «Залежність та співзалежність: що це та як допомогти?»

Благодійний фонд «Карітас-Київ» та ЗРЦ «Назарет» проведе онлайн-семінар «Залежність та співзалежність: що це та як допомогти?». Дата проведення 13 травня о 14:00. Участь безкоштовна. Реєстрація обов’язкова.

«Карітас-Київ» запрошує взяти участь у онлайн-семінарі «Залежність та співзалежність: що це та як допомогти?», який відбудеться 13 травня о 14:00. Участь безкоштовна. Реєстрація обов’язкова.

Організатори запрошують до участі представників організацій громадського і державного секторів, активних громадських діячів та громадськість.

Під час заходу лектори розкриють питання залежностей як захворювання, висвітлять проблему співзалежності та поділяться знаннями щодо мотивування узалежнених до проходження реабілітації.

Юлія Сєргєєва - медичний психолог, психолог Кризового Центру БФ “Карітас-Київ”, консультант програми СЕТА, розповість про залежність як захворювання;

Наталя Бобик – психолог, арт-терапевт, консультант з хімічної залежності, Керівник амбулаторної програми для співзалежних у місті Львові, окреслить проблему співзалежності та як зрозуміти, що ти знаходишся в залежних стосунках.

Тарас Потурай - керівник напрямків роботи з узалежненими в ЗРЦ “Назарет”, практикуючий психолог, психотерапевт з залежності та співжалежності, говоритиме про мотивування осіб із залежностями до проходження реабілітації.

Реєстрація для участі у заході за лінком https://forms.gle/kY2SUic63our1g238

Реєстрація обов’язкова.

Онлайн-конференція проходитиме на платформі Zoom, лінк для входу у кабінет користувача буде відправлений на адресу вказану при реєстрації.

Захід відбудеться з ініціативи Благодійного фонду «Карітас-Київ» у співпраці з Реабілітаційний центр “Назарет”.

У разі питань телефонуйте: 093-204-14-34

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.