bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Правила надання допомоги в умовах коронавірусної інфекції covid-19 для соціальних працівниць

Вебінар з підвищення спроможності соціальних працівниць громад Запорізької області (Широківська, Пологівська, Оріхівська) та Донецької області (Ясинуватська, Авдіївська, Сіверська) в умовах пандемії коронавірусної інфекції COVID-19.

Запрошуємо 15 квітня об 11:00 годині соціальних працівниць громад Запорізької області (Широківська, Пологівська, Оріхівська) та Донецької області (Ясинуватська, Авдіївська, Сіверська) на вебінар з підвищення спроможності в умовах пандемії коронавірусної інфекції COVID-19. 

Вебінар включатиме наступні блоки:

  • техніка особистої безпеки під час пандемії;
  • моніторинг та алгоритм дій у разі виявлення ознак вірусної інфекції COVID-19 у людей, які отримують соціальні послуги;
  • інформування мешканців громади щодо COVID-19;
  • оновлена система перенаправлення.

Реєстрація: https://etutorium.com/auth/register.html?token=1fd709f250f3ced1060fffa450f3ced1060d212f

Цей вебінар стаа можливим завдяки підтримці в рамках конкурсу грантів швидкого реагування для жіночих/феміністичних організацій України, що впроваджується Українським Жіночим Фондом». Відповідальність за зміст інформації несе Запорізький обласний благодійний фонд «Посмішка дитини». Інформація, що буде представлена у вебінарі, не завжди відображає погляди УЖФ»

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.