bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Онлайн-курс для громадського сектору «Апгрейдни комунікації!» 

Pro Bono Club Ukraine в партнерстві з PlusOne запускає 2-тижневий онлайн-курс для громадського сектору.

У вашої організації є голос? Який він? Скільки людей його чує? Хто ці люди?  Якщо ви вагаєтеся щодо відповідей, то час апгрейдити комунікації! Pro Bono Club Ukraine в партнерстві з PlusOne запускає 2-тижневий онлайн-курс для громадського сектору. Стартуємо 14-го квітня (вівторок). 

Ми розуміємо, що втілювати в життя круті соціальні проєкти непросто. Ще складніше правильно розповідати про них. Тож пропонуємо апгрейднути  вашу комунікаційну стратегію, взаємодію з медіа, комунікації на тлі пандемії, роботу в соцмережах та навички соціальних кампаній. Крім того в кожній темі наші спікери та спікерки з Plus One врахують специфіку діяльності громадського сектору, а також ситуацію з пандемією. 

В рамках курсу будемо навчатись, відразу практикувати отримані знання, а також знайомитись і спілкуватись.

Теми і дати курсу: 

  • Вт 14.04 15-16:00 Як вибудовувати стосунки з журналістами?
  • Ср 15.04 15-16:00 Комунікаційна стратегія для громадських організацій 
  • Чт 16.04 15-16:00 Твітер помер, хай живе ТікТок: як соцмережі трансформують сучасні комунікації
  • Вт 21.04 15-16:00 Соціальні кампанії: змінюємо світ за допомогою комунікацій
  • Ср 22.04 15-16:00  It’s Corona Time: комунікації на тлі пандемії
  • Чт 23.04 15-16:00 Meet-up учасників: ставимо цілі та ділимось досвідом

Спікери та спікерки курсу: 

Олександр Аргат, стратег комунікаційного агентства plusone. У сфері медіа працює 13 років. Був менеджером з комунікацій порталу DOZORRO та керівником департаменту комунікацій Transparency International Україна.Є співзасновником порталу військових новин mil.in.ua. 

Маргарита Клещаєва, партнерка комунікаційної агенції plusone, експертка з social impact комунікацій. У минулому – координаторка диджитал-комунікацій Українського кризового медіа-центру. Працювала з Міжнародним комітетом Червоного Хреста, низкою проектів USAID, Bookforum, Українським інститутом книги, міністерствами та державними установами. 

Світлана Чепуренко, менеджерка з комунікацій агенції RMA (PlusOne Group). Має 12-річний досвід роботи на посаді журналістки, редакторки стрічки новин інформаційної агенції. Понад п’ять років працює в стратегічних і антикризових комунікаціях, клієнтському сервісі.

Деталі та реєстрація за посиланням: https://probono.org.ua/upgradecom 

Давайте нарешті апгрейднемо комунікації!

Контакти

  • team@probono.org.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.