bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Як в НГО розпочати програму самофінансування?

Центр АХАЛАР запрошує на безкоштовну консультацію для керівників НГО, менеджерів проектів, директорів з розвитку та всіх, кому не байдужа фінансова стабільність громадських організацій.

В часи обмеження прямих контактів з людьми ГО просто змушені змінювати формат роботи. Що робити, коли мета та першочергова стратегія організації не можуть бути реалізовані он-лайн? Як здобути фінансову підтримку, коли гранти закінчуються, а нові проекти наразі відкладені? Як третій сектор може існувати без донорської допомоги?

Центр АХАЛАР запрошує на безкоштовну консультацію для керівників НГО, менеджерів проектів, директорів з розвитку та всіх, кому не байдужа фінансова стабільність громадських організацій. Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3dgW5da

На консультації Юрій Трохименко (директор з розвитку Центру) поділиться власними напрацюваннями у темі самофінансованих проектів ГО:

- Як я сам прийшов до цього після 25 років роботи в третьому секторі.

- Чому вам потрібно буде навчитись і як за 3 місяці вийти на перший дохід.

- Як зробити цей процес взаємовигідним особисто для вас і вашої організації.

- Що треба зробити, щоб ви стали більш цінним співробітником для своєї НГО.

- Як знайти нове застосування своїм талантам і отримувати більше драйву, грошей і натхнення.

- Як почати допомагати більшій кількості людей і побачити більше сенсу у своїй діяльності.

«Три роки тому ми почали системно шукати вихід із ситуації. Одним з напрямків пошуку став сучасний тренд - освітні курси і консультації в Інтернет.

Два роки пішло на навчання, але тепер я знаю, що це працює і як це працює. Я чітко розумію, що якщо ви експерт в будь-якої області, то кожен з вас зможе використовувати наш досвід.»

Реєструйтесь: https://bit.ly/3dgW5da

До зустрічі на консультації!

Контакти

  • Ахалар
  •  ahalar@gmail.com
  •  0632920622
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.