bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Вебінар «Управління в громаді» (Дніпро)

Інститут «Республіка» та Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада»  запрошують усіх зацікавлених до участі у вебінарі, який відбудеться 26 березня. 

Ви активна людина та розумієте, що якісні зміни впроваджуються, якщо громадяни долучаються до процесу керування в громаді. Запитаєте як, Вас дійсно цікавить це питання? А ще Вас цікавить чим відрізняються державні службовці від органів місцевого самоврядування? Чим відрізняються громадські активісти від місцевих депутатів? Ми надамо відповіді на ці питання, а також розкажемо хто має найбільше повноважень в громаді – голова, рада чи виконком. Якщо, Вам стало цікаво - цей онлайн захід саме для Вас.

ВІ “Активна Громада” від Інституту “Республіка” запрошує Вас взяти участь у вебінарі “Управління в громаді ”!

Дата і час: 26 березня о 16:00
фейсбук-сторінка Активної Громади Дніпра: https://www.facebook.com/AktyvnaHromadaDnipra/

Вебінар “Управління в громаді ” – це навчання, де всім охочим допоможуть розібратися у питаннях повноважень та обов’язків органів місцевого самоврядування, як саме громадяни можуть не лише обирати своїх представників у місцеву владу, а й брати участь житті міста, села чи селища у міжвиборчий/виборчий період.

Вебінар спрямований на підвищення системного впливу громадян на політичні процеси в Україні через освіту (як відбувається управління в громадах). Важливо, щоб громадяни краще розумілися у сфері локальної політики, функціях та сфері відповідальності виборних осіб. А також, щоб вміли впливати на прийняття рішень місцевого значення.

Запрошуємо долучитися до вебінару активних громадян, депутатів місцевих рад, їх помічників, громадських діячів міста, студентів та всіх громадян, які зацікавлені у отриманні знань про управління громади.

Контакти організатора:
Дмитро Твердохліб, комунікаційний координатор ВІ “Активна Громада” у Дніпрі, Телефон: +380990043790; електронна пошта: Tverdokhlib.Dmytro@gmail.com

Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1jTcoRanUJtuwE1rQsUa06rM4Ab-cPrcRt_5LMZXRkaM/edit

УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА

Запрошуємо всіх охочих долучатися.
Разом ми змінюємо людей, щоб змінити країну!

Примітка. Захід організований за підтримки Національного Демократичного Інституту.
Всеукраїнська ініціатива “Активна Громада” – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності Інституту “Республіка”.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.