bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Онлайн-навчання на курсі «Продаж Корпоративного Спонсорства» від проекту DESPRO

Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації» DESPRO запрошує до онлайн-навчання на курсі «Продаж Корпоративного Спонсорства».

Ваша громада планує проведення заходу чи масштабної події?

Залучення спонсорів до фінансування і партнерів до співпраці завжди є викликом для організаторів. З одного боку, корпоративне спонсорство великими сумами на благодійні події - це не “філантропія”, а форма реклами бренду. З іншого, ви пропонуєте аудиторію, яка ідеально “відповідає” цільовій групі їх бізнесу. Тому перед вами стоїть завдання переконати в цінності вашої аудиторії, знайти взаємну вигоду та обговорити умови співпраці. В таких випадках говорять: “продати” спонсорство, тобто це є продуктом. 


Не втрачайте час карантину, навчайтеся, щоб мати можливість:
пройти ввесь шлях від визначення вартості спонсорства та потенційних партнерів до підготовки та презентації спонсорського пакету;
дізнатися, як відбувається продаж спонсорських прав та виконання договору після продажу.


По закінченню е-курсу ви
зрозумієте, де потреби спонсорів співпадають з інтересами та можливостями організаторів;
зможете пояснити представникам бізнесу їх користь від спонсорства;
зможете продемонструвати можливості просування бренду серед вашої аудиторії;
зможете розробити повний спонсорський пакет й успішно презентувати його потенційному партнеру та спонсору;
дізнаєтесь, як вести переговори, підготувати договори і успішно завершити співпрацю.


Щоб усі ці знання і вміння ви могли продемонструвати і вдосконалити з 10-го до 20-го травня 2020 року, буде організовано онлайн-практикум “Ярмарок спонсорських пакетів”, де ви представите для Взаємооцінювання свій спонсорський пакет і надасте рекомндації іншим учасникам конкурсу щодо вдосконалення їх спонсорських пакетів. Такий діалог дозволить вивчити досвід колег і отримати поради щодо покращення вашої пропозиції.


Сам процес навчання безтюторний і вже відкритий для проходження в будь-який зручний для вас час за посиланням https://udl.despro.org.ua/.

Контакти

  • udl.despro.org.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.