bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Онлайн зустріч «Сімейна медицина проти коронавірусу»

Епідемія хвороби COVID-19 поставила нові виклики перед вітчизняною та світовою системою охорони здоров’я. Ситуація змінюється кожного дня, постійно виникають нові фактори: клінічні, правові, соціальні, психологічні тощо.

Щоб допомогтисімейним лікарям області впоратися з коронавірусом та його наслідками, проект «Ефективна первинна медицина в громаді» запроваджує серію  онлайн зустрічей  з різними фахівцями про епідемію, кращі практики реагування, виклики, що стоять перед сімейною медициною та відповіді на них. 

Як завжди робимо наголос на поширення кращих практик, спільного вирішення проблемних питань. Ми віримо в силу самоорганізації професійного середовища!”, - каже Михайло Довгопол, експерт з питань управління змінами, стратегічного планування, розвитку людських ресурсів, тренера проекту «Ефективна первинна медицина в громаді»;

Перша зустріч відбудеться вже 26 березня, з 16.30-18.00, з головним лікарем ЦПМД м. Мукачево Євгеном Мешко.

На захід запрошуються керівники ЦПМСД Харківської та інших областей.  

Перша зустріч відбудеться вже 26 березня, з 16.30-18.00, з головним лікарем ЦПМД м. Мукачево Євгеном Мешко. На захід запрошуються керівники ЦПМСД Харківської та інших областей.  

Під час онлайн зустрічі Євген поділиться своїм досвідом і розкаже про:

  • поточну ситуація в Мукачево: основні виклики перед громадою;

  • організацію медичного обслуговування населення сімейними лікарями та медсестрами в ситуації епідемії;

  • тестування на коронавірус: підходи, наявність матеріалів;

  • захист медичних працівників;

  • взаємодію з громадськістю: стратегії комунікації з населенням, залучення підтримки бізнесу; 

  • взаємодію з владою та іншими медичними закладами.

Для участі необхідно зареєструватися за посилання тут.

Участь - безкоштована.

У разі виникнення питань будь-яких питань звертайтеся за електронною поштою ngo.perspectives@gmail.com.

Довідково:Проєкт «Ефективна первинна медицина в громаді» реалізується в рамках програми ЄС «Підтримка громадянського суспільства, місцевих влад та прав людини», втілюється Харківською обласною радою у партнерстві з Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області, ГО «Агенція Змін «Перспектива» та ГС «Українсько-Німецька Медична Асоціація». 

Проєкт створено задля розбудови ефективної первинної медико-санітарної допомоги у громадах Харківської області шляхом підвищення обізнаності громадськості про медичну реформу, навчання та консультування лікарів, керівників медзакладів та представників місцевого самоврядування, надання міні-грантів для покращення медичних послуг та вивчення кращих місцевих та міжнародних практик. 

Контакти

  • ngo.perspectives@gmail.com.
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.