bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

«Ефективна взаємодія органів місцевого самоврядування з громадськістю» - безкоштовний онлайн-курс

На платформі Prometheus розміщено безкоштовний онлайн-курс «Ефективна взаємодія органів місцевого самоврядування з громадськістю».

«Громадськість має право знати» - є аксіомою демократичного суспільства.

Однак чому ми щоразу – чи-то при розповсюдженні коронавірусу у світі, чи-то при обговоренні варіантів будівництва сільської дороги – стаємо свідками ситуації «люди бідкаються, а влада розводить руками» (с)?

Чутки, паніка, теорії змов, протидія, зіткнення – ніколи не виникають на порожньому місці.
Їхнім живильним середовищем є брак комунікації та співпраці влади на місцях із громадськістю.

Вивчення суспільної думки, встановлення і підтримання діалогу, запобігання та реагування на кризові ситуації, залучення кваліфікованих спеціалістів для вирішення проблемних ситуацій – необхідні елементи побудови ефективної взаємодії органів місцевого самоврядування з громадськістю на рівні міст, містечок та сіл.

Особливо це є важливим в рамках реформи децентралізації в Україні, коли суттєво зростає роль кожної з громад в ухваленні рішень щодо їхнього розвитку.

На платформі Prometheus розміщено інформативний безкоштовний онлайн-курс «Ефективна взаємодія органів місцевого самоврядування з громадськістю».

Фахівці у сфері комунікацій, експерти аналітичних центрів, представники громадських організацій та мери міст охоче діляться зі слухачами власним досвідом формування атмосфери взаємної поваги між владою та суспільством.

Долучайтеся, навчайтеся, взаємодійте!

Посилання на онлайн-курс https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:Prometheus+ILAP101+2020_T1/about

Курс розроблено, створено та впроваджено при підтримці Посольства Великої Британії в Україні.

Контакти

  • info@prometheus.org.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.