bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг «Ефективний громадський контроль за безпековими службами в Україні» (Полтава)

БО «Світло надії» в рамках проекту «Ефективна співпраця громадянського суспільства з безпековими службами в України», за підтримки Freedom House Ukraine  та спільно з АЦ «Інститут аналітики та адвокації», запрошують представників правозахисних, молодіжних, громадських організацій, правозахисників, активістів, а також всіх тих, хто зацікавлений в розбудові громадянського суспільства, заснованого на співпраці громадськості та безпекових органів, на тему: «Ефективний громадський контроль за безпековими службами в Україні». Тренінг відбудеться 3 квітня 2020 р. з 10.00 до 17.00 в приміщенні КО «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради (м. Полтава, вул. Небесної Сотні, 1/23).

Для участі в тренінгу заповніть реєстраційну форму за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1x-MEoeCIfoPtx7DkScGZY2Eh_2WfDPq8JZIHuf0ER_c/edit (звертаємо увагу, що до участі у заході запрошуємо представників з м. Полтава та Полтавської області, витрати на проїзд і проживання проектом не відшкодовуються).

Під час тренінгу учасники:

  • будуть ознайомлені з формами демократичного контролю, передбаченими національним законодавством;

  • отримають інформацію про інші механізми захисту прав людини, передбачені національним законодавством;

  • будуть ознайомлені з особливостями формування громадських рад та їх діяльності;

  • отримають відповіді на питання: коли, ким та з якою метою може бути проведена громадська експертиза, а в яких випадках проведення консультацій з громадськістю є обов’язковим.

Тренери:

Сергій Жук – експерт в сфері адвокації Міжнародного фонду «Відродження».

Олександр Ткаченко – аналітик АЦ «Інститут аналітики та адвокації».

Кінцевий термін для реєстрації учасників – 31 березня 2020 року, 18:00.

Кількість місць обмежена. Участь у заході безкоштовна.

Про результати відібраних для участі в тренінгу осіб буде повідомлено електронним листом, або телефонним дзвінком до 18:00, 1 квітня 2020 року.

Учасники забезпечуються необхідними канцтоварами, кава-брейк та обідом. Захід проходить за організаційної підтримки КО «Інститут розвитку міста» ПМР та мережі кав’ярень «GangsterCoffeeShop» в м. Полтава.

Якщо у вас виникли запитання, або вам необхідна додаткова інформація, пишіть, будь ласка, на пошту: anatolii.pavlenko@lightofhope.com.ua, або телефонуйте за номерoм: 066 910 68 84 (Павленко Анатолій).

 

 

Контакти

  •  anatolii.pavlenko@lightofhope.com.ua
  • або телефонуйте за номерoм: 066 910 68 84 (Павленко Анатолій)
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.