bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Академії політичного лідерства: Сам собі медіа

 

Метою «Академії політичного лідерства» є підготовка нової генерації відповідальних та ефективних політичних лідерів націлених на розвиток твоїх територіальних громад та України. АПЛ складається з окремих навчальних модулів, які будуть проходити в містах Ужгороді, Чернігові, Одесі та Запоріжжі протягом 2020 року. Молоді активісти громадських організацій та політичних партій з усіх вказаних міст можуть брати участь у будь-якому з навчальних модулів.

Академія політичного лідерства передбачає практичне навчання для учасників, створення майданчику для обміну досвідом між молодими політиками. Семінари матимуть високий рівень інтерактивності, передбачено роботу в групах над спільними проектами.

Найбільш мотивовані учасники будуть рекомендовані до участі у програмах стажування в Україні та за кордоном.

В навчальному модулі «Сам собі медіа» буде обговорено ці та інші дотичні теми:

  • Як стати Медіа? Як створити свій інформаційний продукт та самотужки висвітлювати важливі теми та події?    
  • Як протистояти дезінформації? Як перевіряти інформацію, яким джерелам можна довіряти? Практичні заняття.
  • 3.Як ефективно використовувати соціальні мережі та інші платформи для популяризації своєї діяльності. Просування власних інформаційних продуктів. Як протистояти ботам, “тролям”, хейтерам?
  • Як визначити свою аудиторію і  працювати з нею? Як зробити комунікацію ефективною та знайти однодумців і прихильників.
  • Співпраця зі ЗМІ в різних форматах та жанрах. Як донести свій меседж під час ефіру. Підготовка до інтерв’ю. Практичні вправи.

Модуль “Сам собі медіа”, відбудеться у місті Одеса, 7-8 березня 2020  року.

Ключовими тренерами заходу будуть Андрій Богданович та Олена Кваша

До участі в програмі запрошуються молодь, активісти громадських організацій, політичних партій та лідери віком від 18 до 40 років з  Ужгорода, Берегово, Запоріжжя, Бердянська, Чернігова, Сосницької ОТГ, Одеси, Ізмаїла та Білгород-Дністровського.

До участі в програмі на конкурсній основі буде відібрано 22 особи.

Учасники семінарів можуть повторно подати анкету на інші теми модулів та будуть запрошені до участі в залежності від рівня активності на попередніх семінарах.

Усі витрати, пов’язані з навчанням, проживанням, харчуванням та проїздом на всіх етапах програми, оплачуються МРІ.

Для участі в семінарі необхідно заповнити  Aплікаційну форму за посиланням до 1 березня 2020 року включно.

Про результати відбору учасників буде повідомлено після 2 березня 2020 року. IRI в Україні залишає за собою право не пояснювати причину відмови участі в програмі.

Реєстрація за посиланням
 
 

Контакти

  • Заєць Ростислав +380979032531; rzaiets@iri.org
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.