bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Вебінар «Нуль відходів у громадах: ОСББ, ОТГ та бізнесі»
12.02.2020

Серія вебінарів для підвищення спроможностей екологічних організацій відбувається в рамках проекту підтриманогоGlobal Greengrants Fund та350.org - Україна.

♻ Маленький факт: зменшити кількість відходів у громаді у кілька разів дешевше, ніж організувати їх сортування і переробку.

♻ Не хочете переплачувати? Чи, можливо, ви вже давно працюєте у цій сфері і шукаєте нових ефективних способів запровадити підхід “нуль відходів” у своїй громаді?

Запрошуємо на вебінар: “Нуль відходів у громадах: ОСББ, ОТГ та бізнесі” представників громадських організацій, соціально відповідального бізнесу, лідерів новоутворених громад та місцевого самоврядування, а також управлінців в ОСББ.

✅ Участь безкоштовна. Реєстрація обов’язкова тут: ⏩https://forms.gle/9SAPZ9RH8h8k7koFA до 9 березня включно. Після реєстрації вам на пошту надійдуть інструкції як долучитися до вебінару.

⏩ На якому розповімо про:

✔Що таке підхід “нуль відходів” і чому він зараз такий популярний в Україні та світі загалом ?

✔Для чого запроваджувати підхід “нуль відходів” в українських громадах, закладах, компаніях та офісах? Які переваги і передумови для цього?

✔З чого почати шлях до “нуль відходів” у своїй громаді?

✔Як домогтися того, аби така ініціатива була ефективною і раціональною?

✔Роль громадських організацій та влади у цьому процесі?

✔Які фактори і ризики варто врахувати?

✔Яскраві та ефективні українські приклади запровадження підходу “Нуль відходів” в Україні

Запрошена спікерка:

Iryna Myronova - екологиня, голова організації Zero Waste Lviv

З цієї ініціативи розпочався рух zero waste (нуль відходів) в Україні. Організація вже 3 роки працює з місцевою владою Львова, великим, середнім та малим бізнесом, аби допомогти їм запровадити підхід “Нуль відходів” у своїй громаді чи закладі.

Модераторка:Маргарита Мостова — ГО “ЕКОЛТАВА”

✔Організатори:Ekoltava,Zero Waste Lviv

Серія вебінарів для підвищення спроможностей екологічних організацій відбувається в рамках проекту підтриманогоGlobal Greengrants Fund та350.org - Україна

➡Залишилися питання? Задавай у повідомленнях на сторінці Ekoltava

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.