bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Навчальна поїздка до Польщі для представників ЗМІ

ГО «Інститут розвитку регіональної преси» та FOJO Media Institute (Швеція) оголошують про набір учасників для навчальної поїздки до Польщі.

Під час візиту видавці та керівники місцевих видань з України матимуть нагоду відвідати редакції локальних видань у Польщі та обговорити з колегами питання пошуку нових способів монетизації, організацію роботи з багатьма платформами, виробництво мультимедійних продуктів, керівництво медійними командами та взаємодію з місцевими спільнотами.

У програмі – поїздки до чотирьох видань:

– Тижневик Przełom (м. Тшебіня/Хшанув). Локальна газета, що фокусується на впровадженні нових трендів і технологій. Видання експериментує з форматами організації роботи та мотивації працівників, а також і самої газети. Вебсайт: www.przełom.pl

– Тижневик Tygodnik Podhalański (м. Закопане). Місцеве видання в гірському, туристичному регіоні Польщі. Має велику читацьку базу та аудиторію в соцмережах, фокусується на довгих текстах, розслідувальній журналістиці, створює власні телевізійні матеріали. Видання влаштовує успішні промо- та соціальні кампанії для місцевої спільноти. Вебсайт: www.24tp.pl

– Korso Tygodnik Regionalny та ін. (м. Мелець). Група видань з активним підприємницьким підходом та потужним рекламним відділом, відома проведенням численних заходів. Вебсайти: korso.pl, korsokolbuszowskie.pl, korsosanockie.pl, korso24.pl

– Obserwator lokalny (м. Дембиця). Класична місцева газета „з душею”, має стабільну читацьку базу та демонструє фінансову стабільність. Видавець – президент Польської асоціації локальних газет. Вебсайт: obserwatorlokalny.pl, debica24.pl

У навчальну поїздку ми запрошуємо видавців та керівників переважно регіональних медіа. Для цього необхідно заповнити ЗАЯВКУ.
Наявність закордонного паспорта на момент подачі заявки обов’язкова!

Заявки приймаються до 7 лютого включно (до 15 години).
Результати відбору буде повідомлено відібраним заявникам до 11 лютого  2020 року.

Участь у поїздці є безкоштовною. Організатори забезпечують переліт до Польші (Київ-Краків-Київ), проживання учасників у готелі, місцеві транспортні витрати у Польщі та харчування.

Поїздку організовано FOJO Media Institute та Stowarzyszenie Gazet Lokalnych за фінансової підтримки Sida та організаційної підтримки Інституту Розвитку Регіональної Преси.

Контакти

  • E-mail: irrp.org.ua@gmail.com
  •  irrp@ukr.net
  •  office@irrp.org.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.